Баннер
 


Increase Font Size Option 6 Reset Font Size Option 6 Decrease Font Size Option 6

Анонсы событий - Анонс событий спортивного туризма   |   Автор: Александр Админов

Регламент Кубку в додатку. Список дистанцій буде в умовах Рєєстрація в коментах. Умови в розділі Анонс для зареєстрованих учасників
Если Вам понравилась статья, поделитесь с автором сухариком!
Кстати у автора уже 4 сухарик!
+ 0
 

Комментарии  

 
0 #1 . 21.01.2019 12:04
Добрий день. Я так розумію вік буде не з 21 року.
1)Чи буде можливість виступити учаснику, якому 15 років?
2) з якого віку допускаються учасники.
Цитировать
 
 
+1 #2 Александр Админов 21.01.2019 18:36
Цитирую .:
Добрий день. Я так розумію вік буде не з 21 року.
1)Чи буде можливість виступити учаснику, якому 15 років?
2) з якого віку допускаються учасники.

Я вже заморився перед кожними змаганнями писати одне і те ж. Вікова група дорослі означає тільки те що йде залік по цій віковій групі. Допуск до змагань згідно Правил, спецдопуск не передбачено
Цитировать
 
 
0 #3 Александр Админов 21.01.2019 18:36
Цитирую Степанов Антон Анатольевич:
Добрий день.
Хотілося б поскоріше отримати інформацію про розміщення учасників.

Готується,буде найближчим часом
Цитировать
 
 
0 #4 Максим 26.01.2019 10:41
1)Пік Анаконди
2)Київ
3)Пономаренко Максим Іванович
Цитировать
 
 
0 #5 Паша 02.02.2019 23:08
1 Миколаївський Центр Туризму
2 Миколаївська область
Носков Ігор Петрович 1984 МС
Носков Павло Петрович 1989 МС
Лисунець Олександр Сергійович 1994 МС
Толстяк Михайло Валентинович 1997 КМС
Гроза Єгор Сергійович 2000 КМС
Колеснікова Марія Олександрівна 1989 КМС
Пушкаренко Валентина Дмитрівна 1994 2розр
Цитировать
 
 
0 #6 Степанов Антон Анатольевич 03.02.2019 17:24
Херсонська область
1.Кільницький Олександр Юрійович МСУ
2.Пороскун Андрій Руслнович КМСУ
3.Рябенко Олександр Олександрович МСУ
4.Кононенко Вадим Анатолійович КМСУ
5.Трошин Андрій Сергійович КМСУ
6.Прокопчук Деніс Юрійович ІІ с.р.
7.Матьора Владислав Анатолійович ІІ с.р.
8.Добуш Орест Володимирович КМСУ
9.Лукасишена Олена Русланівна ІІ с.р
10.Боголуцька Валерія Олександрівна ІІ с.р.
11.Алєксєєнко Ганна Костянтинівна КМСУ
12.Гевко Юлія Олександрівна КМСУ
Цитировать
 
 
+3 #7 Влад Шевченко 05.02.2019 12:21
1.Темп м.Ніжин
2.Чернігівська область
Журавльов Владислав 2000р. КМСУ
Півень Наталія 2002р. КМСУ
Кононець Євгеній 1993р. КМСУ
Онищенко Сергій 1992р. МСУ
Цитировать
 
 
0 #8 Анатолій Макуха 05.02.2019 12:47
М.Полтава
Полтавська область
1.Перерва Інна 2001 КМСУ
2.Жаров Данило 2002 II с.р
3.Гришко Яна 2003 II с.р
4.Черкасова Анастасія 2003 II с.р
5.Довгополик Єлизавета 2002 II с.р
Цитировать
 
 
0 #9 Роман Мороз 05.02.2019 13:25
Тернопільська область
Легіон
Заставний Іван Богданович КМСУ
Мороз Роман Ярославович КМСУ
Токар Оксана Юріївна КМСУ
Цветинович Денис Олексійович КМСУ
Яріш Петро Васильович КМСУ
Скушка Ірина Андріївна КМСУ
Котович Ярослав Степанович І с.р.
Ленько Каріна Андріївна І с.р.
Бас Тетяна Ігорівна І с.р.
Біловус Олександр Іванович КМСУ
Потіха Віктор Євгенович КМСУ
Цитировать
 
 
0 #10 Пономаренко 05.02.2019 20:06
Цитирую Максим:
1)Пік Анаконди
2)Київ

Пономаренко Максим Іванович
Дробаха Маргарити Борисівна
Глядчишин Ігор
Янгаєв Дмитро
Вакулюк Вероніка
Кузьменко Дмитро
Дихал Віталій
Скорик Дмитро
Федоріненко Дмитро
Цитировать
 
 
0 #11 Серба Тарас 06.02.2019 16:12
Тернопільська область
ТСК Вершина
Боєчко Лінда Ігорівна, 2001, Ір.
Бутковський Дмитро Володимирович, 1998, КМСУ
Клачинський Андрій Миколайович, 2001, Ір.
Клачинський Олег Миколайович, 1999, КМСУ
Крамар Святослав Тарасович, 2000, Ір.
Цитировать
 
 
0 #12 Пономаренко 08.02.2019 16:15
1. Черкаська область
2. БДЮТ команда "Сміла"
Молчан Вікторія Олександрівна, 1991, Ір.
Довгенко Борис Віталійович, 1998, Ір.
Шпирка Вікторія Русланівна, 2003, ІІр.
Федотов Артем Васильович, 2004, ІІІр.
Цитировать
 
 
0 #13 Александр Админов 08.02.2019 19:02
Цитирую Пономаренко:
1. Черкаська область
2. БДЮТ команда "Сміла"
Молчан Вікторія Олександрівна, 1991, Ір.
Довгенко Борис Віталійович, 1998, Ір.
Шпирка Вікторія Русланівна, 2003, ІІр.
Федотов Артем Васильович, 2004, ІІІр.

Федотов не може виступати на дистанцїях 4 класу ні за віком, ні за розрядом
Цитировать
 
 
0 #14 Пономаренко 08.02.2019 22:44
Цитирую Александр Админов:
Цитирую Пономаренко:
1. Черкаська область
2. БДЮТ команда "Сміла"
Молчан Вікторія Олександрівна, 1991, Ір.
Довгенко Борис Віталійович, 1998, Ір.
Шпирка Вікторія Русланівна, 2003, ІІр.
Федотов Артем Васильович, 2004, ІІІр.

Федотов не може виступати на дистанцїях 4 класу ні за віком, ні за розрядом

Добре, дякую, тоді залишаються тільки Молчан та Довгенко.
Цитировать
 
 
0 #15 Lolbit Fazbear 09.02.2019 18:28
Тернопільська область
1. Шуфляк ІЦгор Антонович, 2001, Ір;
2. Леханіч Дмитро Іванович, 2001, Ір.
Цитировать
 
 
0 #16 Павел Голубь 09.02.2019 21:36
Вінницька область
Вінницька ОФСТ
1. Голуб Павло 1988 КМС
2. Зулін Ярослав 1992 КМС
3. Кузінський Сергій 1997 КМС
4. Бевз Дарія 1998 КМС
5. Петрусь Дмитро 1999 КМС
6. Латуша Дмитро 2000 КМС
Вінницька область
ВТК Меридіан
Іванов Роман 1999 Ір
Цитировать
 
 
0 #17 Андрій Мазур 11.02.2019 10:41
Львівська ОФСТ. Команда "Берс".
Мазур Андрій Михайлович 1973 КМСУ
Жук Дарія Андріівна 2003 II с.р.
Цитировать
 
 
0 #18 Сергій Масло 11.02.2019 15:04
виправлення дати нароження

Масло Сергій Іванович 15.06.1990р. КМСУ
Костенчук Максим Олександрович 03.09.1994. І с.р.
Слєпіч Віталій Вікторович 18.08.1993. КМСУ
Полтавська ОФФСТУ
Цитировать
 
 
0 #19 Гармідер Володимир 11.02.2019 18:24
Тернопільська обл., Зборівський РЦДЮТ "Еверест"
Коцур Галина Андріївна, 2003, ІІ
Бондар Олександр Андрійович, 2002, ІІ
Походжай Андрій Андрійович, 2000, ІІ
Пелих Олег Русланович, 2001, ІІ
Панас Віталій Миколайович, 2001, ІІ
Дудюк Роман Сергійович, 1998, ІІ
Цитировать
 
 
0 #20 Орест Медведєв 12.02.2019 09:31
Тернопільська обл. смс Козова,Орест Медведєв
1.Леснікова Надія Валеріївна 2001 l
2.Андрушко Павло Володимирович 2003 l
3.Пуківський Олександр Васильович 2003 l
4.Мицьо Марта Богданівна 1998 l
Цитировать
 
 
0 #21 Мазур 13.02.2019 22:04
+ Львівська ОФСТ. Команда "Львів"
Лешківець Ігор Богданович, 1967, І
Микитюк Юрій Іванович, 2003, ІІ
Децик Олег Іванович,2003, ІІ
Заричнєв Андрій Васильович, 2001, І
Цитировать
 
 
0 #22 Журба Євгеній 14.02.2019 09:13
Чернігівська область
Журба Віталій Євгенійович, 1998, І
Єфімова Олександра Олександрівна, 2003, ІІ
Цитировать
 
 
0 #23 Александр Админов 16.02.2019 13:59
Звертаю увагу спортсменів, що у 90% з них не сплачені членські внески за 2019 р. Стартовий внесок буде сплачено тільки за тих, у кого на сайті ФСТУ буде ПОЗНАЧЕНО, шо шорічний внесок сплачено - ніякі інші заяви до уваги братися не будуть ( якщо ви сплатити а президент не перерахував, вирішуйте зі своїми президентами).
Цитировать
 
 
0 #24 Цветинович Денис 17.02.2019 19:11
м.Тернопіль Кошулинський Назарій Петрович І розряд
Цитировать
 
 
0 #25 Молчан Вікторіч 18.02.2019 20:12
М.Сміла
Шпирка Вікторія 2003, ІІ розряд
Шагурський Даніл 2003, ІІ розряд
Цитировать
 
 
0 #26 Александр Админов 18.02.2019 20:34
Шановні колеги

Велике прохання від організаторів змагань на Кубок України із спортивного туризму,

що проходитиме в Тернопіль, повідомити нам наступне:

1. Час прибуття в м.Тернопіль, вид транспорту (поїзд, автобус, особистий транспорт).

Це необхідно для контролю прибуття учасників та скерування їх дій. Якщо хтось на сьогоднішній день ще не визначався із способом та часом приїзду, то в день прибуття (пʼятницю) повідомте про всій приїзд.

Якщо такої інформації не буде передано, то далі ви дієте самостійно (прогулянки по місту, магазинах, тощо) і добираєтесь до ЗОШ №16, де очікуєте до 15.00 до закінчення уроків в актовій залі школи, а з 16.00 ви будете розселені по навчальних класах.

2. Чи будуть учасники змагань харчуватись (вечеряти) в перший день (в пʼятницю), і якщо так, то скільки осіб.

Ця інформація необхідна для організації харчування в перший день – п’ятниця (вечеря).

Прохання стосується як команд, так і членів суддівської колегії.

Інформацію необхідно передати особисто заступнику головного судді з організаційних питань – Білоус Катерині Анатоліївні, тел. 068-5158015
Цитировать
 
 
0 #27 Сергiй Борщ 19.02.2019 10:11
КРОК Тернопільський центр туризму.

1. Андрусик Каріна Сергіївна. 11.01.2002. І розряд

2. Пелехатий Денис Михайлович. 26.12.2003. І розряд

3. Цапай Мар’ян Миронович. 14.02.2003. І розряд

4. Іванчук Любов Богданівна. 15.11.2001. І розряд

5. Чайковський Євген Ярославович. 26.02.1999. КМСУ

6. Скренкович Антон Вікторович. 13.02.1999. І розряд

7. Найдух Назар Олегович. 26.05.2002. І розряд
Цитировать
 
 
0 #28 AndrujEs 26.04.2019 21:53
интернет маркетолог бизнес
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить



Наши эксперты:

  • Парчевский
    290 (+278)
  • Belka
    60 (+82)
  • Белым Максим
    38 (+66)
  • Некрасов
    6 (+62)
  • Сергей
    26 (+61)
  • Некрасов С.
    32 (+57)
  • Александр
    59 (+52)
  • trovlad
    305 (+43)
  • Николай
    232 (+38)