Баннер
 


Increase Font Size Option 6 Reset Font Size Option 6 Decrease Font Size Option 6

Анонсы событий - Анонс событий спортивного туризма   |   Автор: Александр Админов

питання в коментарях
Если Вам понравилась статья, поделитесь с автором сухариком!
Кстати у автора уже 0 сухарик!
+ 0
 

Комментарии  

 
0 #1 Павел Голубь 26.06.2019 19:50
Голуб П.В. Вінницька область
1. Яка кількість часу буде даватись між другою і третьою частиною?
2. Чи можуть останні учасники рухатись з вантажем на етапах 2б, 1а?
3. Етап 4 - стрімкість до 50°; чи є обов'язковою вимога до супроводжуючого з потерпілим на рахунок транспортної мотузки, чи вони можуть рухатись, як описано в Техніному Регаменті стосовно підйомів до 50°? яка вимога до інших учасників команди?
Цитировать
 
 
0 #2 Олександр 27.06.2019 15:36
Прохання до представників та тренерів команд представлятися (як це і зробив Павло), задаючи питання. Відповіді даватимуть головний суддя Криворучко Анатолій, заступник з безпеки Бєліч Олександр, заступник з виду Пшінка Богдан, заступник з суддівства Шаповалов Олександр. Відповіді у форумі є офіційними і будуть додані до протоколу наради.
Олександр Наровлянський, заступник директора УДЦНПВКТУМ
Цитировать
 
 
+1 #3 Владимир Трощенко 27.06.2019 23:41
1. Якщо судити з того, що написано в умовах - і на закритій дистанції буде блок етапів, то вигідно не вкладатися в ЗЧ
2. Якщо старт на третю частину окремий, то це ніяк не відображено в підведенні підсумків
3 Чи не здається Вам що жеребкування учасників не спортивний варіант?
4 Якщо жеребкування буде - то його проходить вся команда, чи тільки 4 яких направить представник?
5 "Жеребкування перед стартом" поняття не чітке, якщо буде точний час перед стартом, то тоді і старт має бути за чітким графіком
Цитировать
 
 
0 #4 Криворучко 28.06.2019 11:07
0#1 Павел Голубь 26.06.2019 19:50
Голуб П.В. Вінницька область
1. Яка кількість часу буде даватись між другою і третьою частиною?
2. Чи можуть останні учасники рухатись з вантажем на етапах 2б, 1а?
3. Етап 4 - стрімкість до 50°; чи є обов'язковою вимога до супроводжуючого з потерпілим на рахунок транспортної мотузки, чи вони можуть рухатись, як описано в Техніному Регаменті стосовно підйомів до 50°? яка вимога до інших учасників команди?
Цитировать

Відповідає Криворучко Анатолій
1. На роботу зі спорядженням орієнтовно до 5 хв. А сам старт по готовності етапу чи блоку етапів.
2. Так.
3. Відповідно до Технічного регламенту.




0#3 Владимир Трощенко 27.06.2019 23:41
1. Якщо судити з того, що написано в умовах - і на закритій дистанції буде блок етапів, то вигідно не вкладатися в ЗЧ
2. Якщо старт на третю частину окремий, то це ніяк не відображено в підведенні підсумків
3 Чи не здається Вам що жеребкування учасників не спортивний варіант?
4 Якщо жеребкування буде - то його проходить вся команда, чи тільки 4 яких направить представник?
5 "Жеребкування перед стартом" поняття не чітке, якщо буде точний час перед стартом, то тоді і старт має бути за чітким графіком
Цитировать
Відповідає Криворучко Анатолій
1. Команда матиме і відповідний результат. Я не зовсім розумію, яка з команд не хоче як можна швидше подолати етап.
2. Відповідно до п.9 Попередніх Умов дистанція складається з трьох частин. Результат буде складатися із суми часу проходження дистанції (окрема час першої та другої частин та третьої частини) та отриманих штрафних балів на дистанції в тому числі і на третій частині.
3. Ні, ГСК так не здається.
4. Проходять лише 4 учасники визначені представником.
5. Після проведення жеребкування старт даватиметься для всіх команд з однаковим інтервалом, орієнтовно через 5 хв.
Цитировать
 
 
0 #5 Владимир Трощенко 28.06.2019 12:18
Цитирую Криворучко:


0#3 Владимир Трощенко 27.06.2019 23:41
1. Якщо судити з того, що написано в умовах - і на закритій дистанції буде блок етапів, то вигідно не вкладатися в ЗЧ
Цитировать
Відповідає Криворучко Анатолій
1. Команда матиме і відповідний результат. Я не зовсім розумію, яка з команд не хоче як можна швидше подолати етап.

Згідно Умов, команда, що порушила ЗЧ отримає ЗЧ ( ЗЧ в Умовах після другої частини)
Цитировать
 
 
0 #6 Криворучко 28.06.2019 12:38
на третій частині дистанції також буде встановлено ЗЧ, яке буде повідомлено на нараді представників. Відповідно команда яка порушить ЗЧ то один із доданків буде величина ЗЧ на третій частині
Цитировать
 
 
0 #7 Александр Админов 28.06.2019 12:48
Цитирую Криворучко:
на третій частині дистанції також буде встановлено ЗЧ, яке буде повідомлено на нараді представників. Відповідно команда яка порушить ЗЧ то один із доданків буде величина ЗЧ на третій частині

Оскільке третя частина з виносним стартом то ЗЧ третьої частини буде ще меншим))). Не подумайте що я "придираюсь, але треба продумати чітко фразу про підведення підсумків, що б потім не було дискусій
Цитировать
 
 
0 #8 Олена Гащак 29.06.2019 07:57
Гащак Олена. Львівська область.
Жеребкування 4-ох учасників прохoдитиме парами?чи кожен витягує жеребок окремо?
Цитировать
 
 
0 #9 Криворучко 29.06.2019 12:01
Гащак Олена. Львівська область.
Жеребкування 4-ох учасників проходитими парами? чи кожен витягує жеребок окремо?
Відповідь Криворучко Анатолія. Кожен учасник витягує жеребок окремо.
Цитировать
 
 
0 #10 Александр Админов 02.07.2019 13:11
Етап 1а ЗСК це Пс чи ППС
Трощенко В.
Цитировать
 
 
0 #11 Криворучко 02.07.2019 15:19
Цитирую Александр Админов:
Етап 1а ЗСК це Пс чи ППС
Трощенко В.

відповідає Криворучко Анатолій
етап 1а ЗСК це ППС
Цитировать
 
 
0 #12 Александр 04.07.2019 23:18
Увага! У звязку з виїздом членів ГСҐК на місце змагань обговорення в форумі буде припинено 5 липня о 17.00.
Цитировать
 
 
0 #13 Александр Админов 05.07.2019 08:38
в зв'язку з різним прочитанням Регламенту прошууточнити, чи треба транспортна мотузка при підйомі потерпілого з самостраховкою
Трощенко
Цитировать
 
 
0 #14 Криворучко 05.07.2019 08:44
Запитання по мобільному телефону від представника команди Херсонської області.
Чи можна супроводжуючому та потерпілому на етапі 4 рухатися на КС без с/с до КП.
Відповідь заступника головного судді з виду Пшінки Богдана.
Ні не можна. На етапі №4 потерпілий та супроводжуючий можуть рухатися з с/с до КП, наявність КС не вимагається. Функцію транспортної мотузки виконують КП.
Цитировать
 
 
0 #15 Анатолій 06.07.2019 09:14
Цитирую Криворучко:
Запитання по мобільному телефону від представника команди Херсонської області.
Чи можна супроводжуючому та потерпілому на етапі 4 рухатися на КС без с/с до КП.
Відповідь заступника головного судді з виду Пшінки Богдана.
Ні не можна. На етапі №4 потерпілий та супроводжуючий можуть рухатися з с/с до КП, наявність КС не вимагається. Функцію транспортної мотузки виконують КП.[/qu[quote name="Криворучко"]Запитання по мобільному телефону від представника команди Херсонської області.
Чи можна супроводжуючому та потерпілому на етапі 4 рухатися на КС без с/с до КП.
Відповідь заступника головного судді з виду Пшінки Богдана.
Ні не можна. На етапі №4 потерпілий та супроводжуючий можуть рухатися з с/с до КП, наявність КС не вимагається. Функцію транспортної мотузки виконують КП.

Анатолій, м.Кропивницький.
Етап 4.
Тобто потерпілий та супроводжуючий можуть йти тільки с с/с до КП, а функцію КС та подвійну транспортну мотузку виконують КП?
Потрібна наявність ще одних КП для потерпілого, чи вони можуть рухатись с/с до одних й тих самих КП?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить



Наши эксперты:

  • Парчевский
    290 (+276)
  • Belka
    60 (+82)
  • Белым Максим
    38 (+66)
  • Некрасов
    6 (+62)
  • Сергей
    26 (+61)
  • Некрасов С.
    32 (+57)
  • Александр
    59 (+52)
  • trovlad
    305 (+43)
  • Николай
    232 (+38)