Баннер
 


Increase Font Size Option 6 Reset Font Size Option 6 Decrease Font Size Option 6

Автор: Владимир Трощенко

Командна смуга перешкод
Скачать файл (komanda.doc)komanda.doc[ ]200 Kb

Если Вам понравилась статья, поделитесь с автором сухариком!
Кстати у автора уже 1 сухарик!
+ 0
 

Комментарии  

 
0 #1 Владимир Трощенко 19.08.2014 08:57
Умови підведення підсумків для команд що порушили ЗЧ1 та 2, але не порушили ЗЧ загальне не мали б відрізнятися від команд що не порушували жодного ЗЧ- тобто ім мав би був зарахований фактичний час проходження- в іншому випадку урівнюються команди які порушили ЗЧ1 а потім загальний час і команди ,що порушили тільке ЗЧ1 Мені здається треба виправити, а ГСК як вважає?
Цитировать
 
 
0 #2 Іван 19.08.2014 10:05
Воно так і є, якщо команда порушила ЗЧ 1 або два але вклалася в загальний час (ЗЧ на всю дистанцію), то її результат лише буде відрізнятися на суму штрафів за непройдені етапи, яка переводиться в час і автоматично відкидає команду нижче від тих, що не порушували жодного ЗЧ. Я так розумію підведення підсумків.
Цитировать
 
 
0 #3 Александр 19.08.2014 10:33
На запитання відповідатимуть Іван Гатич - заступник головного судді з виду "Смуга перешкод (командна)" та головний суддя Мороз М.В.
Цитировать
 
 
0 #4 Владимир Трощенко 19.08.2014 10:34
Якщо я правильно зрозумів Вашу відповідь, то пропонується варіант який порушує принцип спортивності, оскільки є ДВІ команди, які порушили ЗЧ1 але одна ПОРУШИЛА ЩЕЙ ЗЧ, а друга ЗЧ не порушила ставляться в однакові умови,хоча у другої команди є ЧАС подолання дистанції, який і мав би бути їй зарахуваний. (А оскільки вона отримала штрафи за непроходження ЗЧ1 то шансів конкурувати з командами що не порушували жодного ЗЧ в неї практично не має.)
Цитировать
 
 
0 #5 Александр 19.08.2014 12:07
Володимиру Олександровичу! Згоден з Вами. Мені здається, що Іван у відповіді також практично підтвердив цю думку, однак це має бути зафіксовано в умовах (тим більше, що вони попередні і можуть коригуватися).
В умовах треба відредагувати - команда, яка не вклалася в ЗЧ отримує результат, який дорівнює ЗЧ + штрафи, отримані на дистанції + штраф за непройдені етапи. Команди, які не уклалися в ЗЧ-1 та/або ЗЧ-2, але вклалися в ЗЧ отримують результат, який дорівнює часу роботи на дистанції + штрафи технічні + штрафи за непройдені етапи. Я думаю ми погодимо це з головним суддею та внесемо відповідну редакційну зміну.
Цитировать
 
 
0 #6 Владимир Трощенко 19.08.2014 13:19
Цитирую Александр:
В умовах треба відредагувати - команда, яка не вклалася в ЗЧ отримує результат, який дорівнює ЗЧ + штрафи, отримані на дистанції + штраф за непройдені етапи. Команди, які не уклалися в ЗЧ-1 та/або ЗЧ-2, але вклалися в ЗЧ отримують результат, який дорівнює часу роботи на дистанції + штрафи технічні + штрафи за непройдені етапи. Я думаю ми погодимо це з головним суддею та внесемо відповідну редакційну зміну.

Повністю згоден, що це буде нормально
Цитировать
 
 
0 #7 Цветинович Денис 19.08.2014 17:55
1. Етап №3 Підйом по схилу під час проходження чи будуть виставлятись штрафи за альпеншток?
2. Етап №4 Траверс схилу: яка окружність ППС?
Крутизна схилу?
Якщо ППС ВО чи можна рухатись двом учасникам по окремих поручнях якщо будуть ?
При проходженні учасника на КС чи можна обходити дерево (ППС)?
Чи може команда навести вантажні поручні?
Якщо так то скільки учасників може рухатись по них одночасно?
3. Етап №5 Крутопохила навісна переправа через яр
Чи може суддівською колегією забезпечитись 1-ЗСК на ВД для страховки?
4. Етап №7 Навісна переправа через річку з потерпілим яка ширина річки?
Цитировать
 
 
0 #8 Іван 19.08.2014 20:39
1. Володимире Олександровичу, я саме такий варіант і мав на увазі, просто написав з своєї точки зору, а не редакційно грамотно (як мене поправили). Дякую.
2. Денис Олексійович :
2.1.Так, згідно правил.
2.2. Діаметр опор від 30 до 60 см, крутизна схилу до 50 градусів. Так, не порушуючи правил. Тактику проходження розробляє команда дотримуючись правил та настанов.
2.3. Ні.
2.4. До 10-12 м залено від погодніх умов.
Цитировать
 
 
0 #9 Журба Євгеній 19.08.2014 21:34
Дистанція «командна Смуга перешкод»
1. Після виходу ПЗЧ спорядження, що не задіяне в проходженні і знаходиться на учаснику, що не вклався, не забирається в команди? Якщо забирається, то вкажіть перелік спорядження, що підпадає під статтю.
2. Етап 3. Можливість паралельного підйому?
3. Етап 4. Чи правильно я зрозумів, що на кожному ППС можна організувати ПС?
4. Етап 5. Я так розумію, це крутопохила вниз? Яка крутизна переправи? Яка відстань від опор до КЛ? Оскільки опори – це дерева, то через них буде організована страховка останнього, кріплення перил. Хотілось би мати характеристику дерев: порода, гладкість, наявність гілок для кріплення перил, їх висота, можливий нахил дерев…? Дозвіл першому рухатися з самостраховкою без командної страховки суперечить Настановам (розділ 6, етап 8).
5. Етап 6. Наявність супроводжуючого ?
6. Етап 7. Який перепад висот між рівнем води і основою опор? Яка ширина річки? Яка глибина річки? Яка швидкість течії? Напрям руху першого учасника перпендикулярно течії чи під кутом, якщо є коридор руху?
7. Етап 8. Яка глибина річки? Напрям руху першого учасника перпендикулярно течії чи під кутом, якщо є коридор руху?
Цитировать
 
 
0 #10 Іван 19.08.2014 22:25
1.Не забирається, тільки те, що задіяне.
2.Не має.
3. Так.
4. Так. 35-40 гр. Зверху є зона для роботи, нижнє дерева 1 м, внизу 1,5 м. Верхнє дерево явір, нижнє вільха. Розділ 6 етап 8 "Спуск по вертикальних перилах", дивіться етап 9.
5.Так.
6.Приблизно 1 - 1,5 м. 10-12 м в залежності від погодніх умов. Шв. до 1,5 м/с. Гл. до 0,5 м. Див. схему.
7.Гл.до 0,6 м. Див. схему.
Цитировать
 
 
-1 #11 бабенко 20.08.2014 13:23
1.З умовах є поділ дистанції на частини дистанції,які межі яких співпадають з межами етапів і старту-фінішу загальної дистанції.Це витікає з визначення ЗЧ.Можливо треба цей поділ визначити,вказа вши старт на і фініш першої,другої і третьої частини дистанції.В данному випадку-перша частина - "старт дистанції-фінішна лінія етапу3",друга частина-"фінішна лінія етапу3-фінішна лінія етапу5",третя частина-"фінішна лінія етапу5-фінішна лінія дистанції".В цьому випадку надання на цих частинах окремого заданого часу буде логічним.Бо суддівське обмеження часу надається на етап,частину дистанції,або дистанцію .В запрпонованому варіанті частини дистанції в умовах як такі не виділені,а суддівське обмеження часу надається.
2.При застосуванні заданого часу,який використовуєтьс я виключно як інструмент судівського обмеження перебування учасників на етапі,частині дистанції,диста нції і передбачає покарання учасників за кволе її подолання,мабуд ь не варто засьосовувати відбирання у учасників спорядження,бо тоді стає логічним не допуску і учасників,які не подолали етап,частину дистанції до наступної частини дистанції.Заданий час-це впорядкування ритму роботи дистанції,а не відсікання кволих з погіршенням ї покаранням умов подолання подальшого проходження дистанції за рахунок відбору спорядження.Пропоную надати між частинами дистанції час на зняття спорядження і виходу учасників по обхідних коридорах на проміжні фініші.Коридори в будь-якому випадку начальником дистанціх як на етапах,так і на частинах дистанції мають бути передбачені.Команди,які не порушили ЗЧ мають час на відпочинок.Старт на наступну частину дистанції має бути примусовим.
3.Результат на дистанції визначається за результатом проходження дистанції та сумою штрафів на всіх частинах дистанції.Тому час на кожній частині має обовязково окремо визначатись.
4.В разі залишення таких як є умов має місце не повна обєктивність при визначенні результатів і не надання рівних можливостей командам подолання етапів в рівних умовах.А саме-команда отримує за перевищення ЗЧ штраф,плюс за час проходження дистанції ліквідує етапи,які непройшла,плюс втрачає частину спорядження.Тобто покарання за одну дію одразу потрійне.А,напевно,має бути тільки одне.Поділення дистанції на частини дає можливість вирівняти умови подолання дистанції як по часу, так і по умовам,наданим командам при подоланні етапів.
4.Тому пропоную виділити частини дистанції окремими стартами-фінішами,надати час на вивільнення непройденої частини дистанції від спорядження і учасників,надат и можливість учасникам по коридорах обходу етапів і частини дистанції вийти на старт наступної частини дистанції зі спорядженням,з яким команда виходила на старт дистанції.
Цитировать
 
 
0 #12 Владимир Трощенко 20.08.2014 18:08
Оскільки з легкої руки Юрія Івановича намітилася дискусія, то висловлю свою точку зору-
1. Зауваження більше дооформлення Умов а не до суті дистанції
2. Підтримую Юрія Івановича, що у випадках коли команда порушила ЗЧ, спорядження ій треба повернути (крім випадків, коли команда свідомо або несвідомо кинула його ще на першому етапі

3-4 і ще одне4- категорично проти застосування цього варінту на ЦИХ змаганннях, бо це не дасть змоги провести змагання за СВІТОВИЙ день- сподіваюсь що команд буде більше 20., бо він позбавляє можливості лідирування, а значить збільшує час проходження однією командою Не заперечуючи що варіант Ю.І .має право на існування- він має свої переваги і недоліки
Цитировать
 
 
0 #13 Іван 20.08.2014 21:32
Щодо спорядження, питання дискусійне, команда може залишати його навмисно, з досвіду тактики дій багатьох команд часто на кожну частину беруть зовсім інші мотузки і не дуже переймаються його втратами. Щодо поділу дистанції на частини - ідея непогана, але дуже мало світлового часу ( тому й дистанція класична, без поділів команди і т.п.). День у вересні вже закінчується в 21.00, а в Кіровограді памятаю остання команда на смузі закінчувала в сутінках... Хоча кожна ідея має свої плси і мінуси. Дякую.
Цитировать
 
 
0 #14 Цветинович Денис 22.08.2014 15:29
1. Етап №3 Підйом по схилу: коли перший учасник буде чіпляти ППС він в будь-якому випадку відпустить руку від альпенштока і отримає штраф?

2. Етап №4 Траверс: При проходженні учасника на КС чи можна обходити дерево (ППС)? Тобто, чи не виникне при цьому штраф “вихід учасника вище ППС”?

3. Той же траверс: Чи може команда навести вантажні поручні (в Настановах вказано, що суддівська колегія МОЖЕ дозволити)? Якщо так то скільки учасників може рухатись по них одночасно?

4.Цитирую Цветинович Денис Олексійович:
3. Етап №5 Крутопохила навісна переправа через яр
Чи може суддівською колегією забезпечитись 1-ЗСК на ВД для страховки?
Цитирую Іван :
2.3. Ні.

Будь ласка, поясніть ваше рішення. В будь-якому випадку останній учасник буде спускатись з нижньою страховкою через верхній ПС (дерево), в результаті чого виникне значне тертя. На мою думку ЗСК не особливо вплине на тактику проходження команд, а тільки пришвидшить їх рух по дистанції.

5. Етап №7 Навісна переправа через річку: чи можна страхувати першого учасника здвоєною мотузкою, а супровід здійснювати окремою?

6. Цитирую Журба Євгеній:
5. Етап 6. Наявність супроводжуючого ?
Цитирую Іван:
5.Так.

Чи могли б ви пояснити це рішення, оскільки Настанови покладають вимогу про супроводжуючого на Умови, а в Умовах про це нічого не сказано?

7. Цитирую Журба Євгеній:
6. Етап 7. Який перепад висот між рівнем води і основою опор? Яка ширина річки?
Цитирую Іван:
6.Приблизно 1 - 1,5 м. 10-12 м в залежності від погодніх умов.

Тобто від кожної опори майданчик для роботи буде біля 6-7м?
Цитировать
 
 
0 #15 Іван 22.08.2014 20:24
1. При чому тут відпустить руку ??? В нього є ще одна рука і дві ноги. Три точки опори він може собі забезпечити.
2. Так.Не буде.
3. Мона. Згідно настанов.
4. Всі в однакових реальних умовах.
5. Згідно настанов.
6. Умови попередні. При детальному аналізі дистанції вирішили що потрібно.
7. Майданчик достатній для роботи команди.
Цитировать
 
 
0 #16 Владимир Трощенко 22.08.2014 20:34
Оскільки виникло питання трактування Настанов, то скажу що НАСТАНОВИ не передбачають вантажних перил для руху, тобто як правильно дозволив Іван Дмитрович, вантажні перила(опори ) команда може організовувати, але вони можуть бути використані тільки для самростраховки учасників а не для руху по етапу
Цитировать
 
 
0 #17 Іван 22.08.2014 21:42
Дякую.
Цитировать
 
 
0 #18 Цветинович Денис 23.08.2014 06:54
Дуже дякую за ваші відповіді!
Цитировать
 
 
0 #19 Іван 23.08.2014 20:50
Будь-ласка
Цитировать
 
 
0 #20 БАБЕНКО 27.08.2014 12:04
Прошу звернути увагу на обовязкову наявність коридорів обходу етапів і руху по дистанція у випадку не подолання як командою,так і окремими учасниками як етапів, так і частини дистанції.В умовах,коли частини дистанції не виділені,це стає зовсім принциповим.
Цитировать
 
 
0 #21 Жуков Александр 28.08.2014 13:52
Всем огромный привет.
Хочу высказать ряд своих предложений и замечаний, как общего характера, так и по отдельным дистанциям.

1. Чтобы легче было отсекать ПЗЧ или ЗЧ лучше ЦД этапов оборудовать КЛ. Если в конце этапа опасная зона и он оборудован ПСП, то тогда надо конкретизироват ь: ПЗЧ - фіксується по постановці всіх учасників на с/с в ПСП на ЦД етапу № 3. Лідирування дозволяється. Фінішем спорядження вважається визволення суддівського обладнання на ВД етапу № 3 (або перетинання лінії фінішу спорядження на ЦД етапу № 3). Или в конце ПСП сделать КЛ и фиксировать по ней (но от этого лучше уйти).
На мой взгляд лучший вариант следующий:
ПЗЧ-1 - фіксується по закінченню роботи на етапі № 3 згідно з п. 2.1.2 розділу 2 «Настанов».
• Лідирування дозволяється – учасники команди, які вклалися у ПЗЧ-1 можуть продовжувати роботу на дистанції.
• Учасники команди, які не вклалися у ПЗЧ-1, отримують штрафи за «не пройдені» до ПЗЧ-1 етапи згідно з «Правилами» (табл. 3.13.5), «Настановами» (табл. штрафів п.п. 6.20.1) та продовжують роботу на дистанції з етапу № 4 (для переходу на цій етап наведені СП; час для переходу – не надається).
• Командне спорядження, яке на момент закінчення ПЗЧ-1 не перетнуло к.л. на ЦД етапу № 3 штрафується згідно з «Правилами» (табл. 3.13.4 розділ 3) та «Настановами» (за п.п. 3.1.1, 3.2(10).1 – якщо команда вклалася в ПЗЧ-1; за п. 3.3(20).1 – якщо команда порушила ПЗЧ-1). Спорядження що залишилось на попередніх етапах (якщо там вже немає жодного учасника) штрафується згідно з «Правилами» (табл. 3.13.4 розділ 3), «Настановами» (табл. штрафів п.п. 3.1.1, 3.2(10).1).
• Спорядження, що по закінченню ПЗЧ-1 було оштрафовано згідно з «Правилами» (табл. 3.13.4 розділ 3), «Настановами» (табл. штрафів п. 3.3(20).1) на етапах №№ 1-3, може бути зібране (зняте) учасниками, не рухаючись по етапах у зворотному напрямку, та використане для продовження роботи команди на дистанції (час на його визволення не додається).

2. Если в начале этапа ПСП, т.е. опасная зона, то неоходима КЛ на початку ПСП, если после предыдущего этапа была потеря страховки.

3. В загальній частині Умов нам потрібен набір висоти, а на сумарний перепад висот.

4. Если, например, на навесных переправах в начале этап оборудован опорой – дерево, то тогда надо указать, что: на ВД опора – дерево, яке може використовувати ся, як ПО та ВО одночасно, потому, что если ПО выполняет свою функцию, то оно уже не может быть задействовано для чего-нибудь ещё (для крепления сопровождающей веревки, например). Это касается и опоры – ЗСК на ЦД этапа № 1.

5. На дистанции КСП – этап № 4: необходимо указать крутизну склона.

6. На дистанции КСП – этап № 2: 3 или 4? жердини (на схеме – 3, в Умовах – 4).

7. На дистанциях КСП и Кросс - на подъемах и спусках указать возможность параллельного подъема/спуска.

8. На дистанции КСП – этап № 6: указать необходим ли сопровождающий.

9. На дистанции КСП – этап № 8: какие на ВД и ЦД опоры?

10. На дистанции КСП считаю, что линию финиша дистанции лучше совместить с КЛ на ЦД этапа № 8, чтобы не было проблем при истечение ЗЧ.
ФІНІШ (ЗЧ) - фіксується по закінченню роботи на етапі № 8 (п. 2.1.2 «Настанов»). Командне спорядження, яке на момент закінчення ЗЧ не перетнуло к.л. на ЦД етапу № 8 вважається втраченим і штрафується згідно з «Правилами» (табл. 3.13.4 розділ 3) та «Настановами» (за п.п. 3.1.1, 3.2(10).1 - якщо команда вклалася в ЗЧ; за п. 3.3(20).1 - якщо команда порушила ЗЧ). Спорядження залишене на інших попередніх етапах (якщо там вже немає жодного учасника) штрафується згідно з «Правилами» (табл. 3.13.4 розділ 3), «Настановами» (табл. штрафів п.п. 3.1.1, 3.2(10).1).

11. На дистанции КСП: Підведення підсумків
Результат команди визначається за сумою часу проходження дистанції і штрафного часу. Якщо команда (учасники) не вкладається в ПЗЧ-1 на будь-якому відрізку дистанції, вона (учасники) отримує штраф за п.п. 6.20.1, 6.40.1, 3.3(20).1, технічні штрафи на етапах №№ 1-3 та продовжує долати дистанцію (з 4-го етапу). Якщо команда (учасники) не вкладається в ПЗЧ-2 на будь-якому відрізку дистанції, вона (учасники) отримує штраф за п.п. 6.20.1, 6.40.1, 3.3(20).1, технічні штрафи на етапах №№ 4-5 та продовжує долати дистанцію (з 6-го етапу). Якщо команда (учасники) не вкладається в ЗЧ на будь-якому відрізку дистанції, вона отримує штраф за п.п. 6.20.1, 6.40.1, 3.3(20).1, технічні штрафи та фінішує. В підсумковому протоколі команди займають місця відповідно до результату.

12. На дистанции Кросс в п.6 общей части написано: …..Кількість командного спорядження на старті, на всіх етапах та на фініші повинно відповідати заявленому (що записано в декларації). Поэтому в п. 21 нужно сделать поправку: … оставленное снаряжение команда может забрать, но до начала работы на следующем этапе. Ну, а если не заберет, то я считаю, что должна получать штрафы за потерю снаряжения на всех последующих этапах дистанции).

13. На дистанции Кросс – этап № 1: необходимо указать крутизну склона.

14. Думаю, что если указано, что этап на ВД або на ЦД оборудован ПС, то для подготовки команд лучше расшифровать у вигляді чого він обладнаний, например: 3 ВО (2 ЗСК+петля) и т.д.

15. На дистанции Кросс: 3.1 Спуск по вертикальних перилах потерпілого з супроводжуючим (140 балів) Если спуск не по верт. перилам, то тогда надо указать, что спуск по схилу и указать крутизну схилу - ?

16. На дистанции Кросс нужно исправить: 6.2 Переправа по мотузці з перилами через яр з наведенням нижньої мотузки(80 б). ЗЧ-14 хв.
Довжина етапу - до 35м. Крутизна схилу - більше 50°.
Обладнання етапу: ПО (дерево - діаметром до 40 см), ВО (дерево - діаметром до 40 см), к.л. – на ВД (БЗ) та ЦД (БЗ) та верхніми подвійними СП – на ДП.
Перший учасник рухається на ЦД по верхнім подвійним СП, як по навісній переправі. Команда для переправи наводить нижні КП.
(Думаю, что слишком длинный етап).

17. На дистанции Кросс нужно исправить описание этапа 8.1 приблизительно так:
8.1 Траверс схилу з самонаведенням (100 балів ). ЗЧ-18 хв.
Довжина етапу - до 55 м. Крутизна схилу - більше 50°. 1-ша ділянка - похила вгору; 2, 3, 4, 5– горизонтальні, 6-та ділянка похила вниз.
Обладнання етапу: Похилі ділянки: 1 похила ділянка вгору: 2 ВО (2 петлі), к.л. – на початку; ОЛ?, 1 ППС (петля?) – на ДП та 2 ВО (ЗСК + петля?) в кінці; 2 похила ділянка вниз: 2 ВО (ЗСК + петля?) на початку, 2 ВО (2 петлі), к.л. в кінці. Горизонтальні ділянки обладнані: скільки ??? ППС (у вигляді чого???).
Перший учасник рухається лазінням з нижньою КС, використовуючи ППС, інші учасники - по КП. Останній учасник рухається по КП або як перший. Транспортування вантажу учасникам, які рухаються з КС заборонено.

18. На дистанции Кросс-поход описание этапов написано в разном стиле, т.е. выхвачены из разных УМОВ.

19. На дистанции ОКЗ: т. к. нет схемы. то не понятно какие этапы проходяться без потери страховки. Если с потерей страховки, то нужно делать КЛ или в начале, или в конце ПСП. Как будет фиксироваться ПЗЧ: по закінченню руху або по закінченню роботи на етапі, если нет КЛ, то тогда как? Как фиксировать финиш и ЗЧ? Смотри п.1, п. 2 и п. 10 моих предложений выше.

20. На дистанции ОКЗ этапы, которые предполагается проходить учасникам с самовыпуском (траверс и крутонаклонка), необходимо согласовать с пешеходной комиссией ФСТУ. А также етап: «Горизонтальный маятник», хотя правильней его называть – Переправа по вірьовці з використанням горизонтального (або бокового) маятнику.

21. На дистанции ОКЗ: на этапе Траверс схилу при срыве учасника, он может оказаться далеко внизу, образовавшегося треугольника. Потому с точки зрения ТБ, считаю, что нужно сделать перильную СС (с фалом) или верхнюю СС, проходящую через карабин, который скользит по СП над ДП этапа.

22. На дистанции ОКЗ: на етапах Спуск по вертикальным перилам, считаю, что необходимо добавить верхню СС (с точки зрения ТБ). Много случаев (на детских соревнованиях), когда веревка продетая через спусковик и к которой привязан схватывающий узел, оказывалась сдергивающей. Последствия, наверное, понятны.

23. На дистанции ОКЗ: мне кажется, что на ветке «Б» ПЗЧ должно быть после 7-го этапа.

24. На дистанции ОКЗ: ветка «Б» - указать, что на этапе № 8 дозволяється наведення одинарних перил.

25. На дистанции ОКЗ: Підведення підсумків.
Результат учасника визначається за сумою часу проходження дистанції та штрафного часу (1б – 10 секунд. Якщо учасник не вкладається в ПФ, ПЗЧ на будь-якому відрізку дистанції, він отримує штраф за п.п. 6.20.1, 3.3(20).1 за не пройдені етапи, технічні штрафи та продовжує долати дистанцію. Якщо учасник не вкладається в ЗЧ на будь-якому відрізку дистанції, він отримує штраф за п.п. 6.20.1, 3.3(20).1 за не пройдені етапи, технічні штрафи та фінішує. В підсумковому протоколі учасники займають місця відповідно до результату.
Командний результат визначається за сумою часу 6 кращих учасників команди, по три з кожної гілки, з них не менше двох результатів дівчат.

Что касается моего участия в соревнованиях (в качестве судьи-инспектора). Буду стараться приехать, но много проблем, у нас идет ВОЙНА, нет возможности ни въехать ни выехать из Донецка, кроме того два месяца нет з/пл, нет отпускных. нет командировочных .

С уважением, Жуков Александр.
Цитировать
 
 
0 #22 Іван 31.08.2014 15:17
1. Дуже багато писанини, але в умовах чітко прописано, що є точкою відсічки ПЗЧ і де є де немає КЛ і т.п.
2. Є.
3. Набір висоти 40 м. (4 бали)
4. Добре.
5. Вже було у запитаннях : до 50 гр.
6. І на схемі і в умоваз по 3. 4 бали за етап.
7. Вже питали. Не має.
8. Так.
9. 0,4 і 0,5 м в діаметрі.
10. Суміщати не має змісту, щоб не було так як в Вінниці в 2011, я думаю суддя інспектор добре це памятає.
11. Те, що ми вже обговорювали,ли ше більше писанини.
Дякую.
Цитировать
 
 
0 #23 Задорожный Игорь Сергеевич 01.09.2014 15:18
Добрый день.
Нет отдельной темы, поэтому спрошу здесь.
1) Напишите расписание Чемпионата по дням, чтоб была возможность купить билеты заранее с учетом минимального ущерба для работы.
2) Нарисуйте схему проезда от ЖД вокзала в Черновцах и какими автобусами можно доехать до места Соревнований
3) Есть ли дрова на месте Чемпионата или надо везти горелки?

Заранее благодарен,
Игорь Задорожный
Цитировать
 
 
0 #24 Александр 01.09.2014 15:54
1. Програма (орієнтовно):
11.09 - мандатна комісія, відкриття
12.09 - "Смуга преешкод" (командна)
13.09 - Крос-похід
14-15.09 - Смуга преешкод (особисто-командна)
15.09 вечір або 16.09 ранок - в залежності від часу завершення змагань 15.09 - закриття
2. Інформація по транспорту - викладемо завтра на сайті ukrjuntur.org.ua. Докладна схема доїзду в Вижниці буде оприлюднена 5.09
3. На території табору можна користуватися лише горілками, біля території (з вимог пожежної безпеки) будуть виділені місця для вогнищ, дрова умовами розміщення команд та харчування, які було направлено на обласні Центри 27.08 та розміщено 1.09 на сайті Укрдержцентра
Цитировать
 
 
0 #25 Александр 01.09.2014 15:57
На жаль, в поередньому листі зникла частина останнього речення. Тому повторно пишу - Прохання всіх ознайомитися зумовами розміщення команд та харчування, які було направлено на обласні Центри 27.08 та розміщено 1.09 на сайті Укрдержцентра
Цитировать
 
 
0 #26 Лазаренко О.О. 04.09.2014 21:54
1. етап №1 чи можно кріпити супроводження на задіяній поліспастовій опорі на ВД, та в на ЗСК ЦД?
2. Чи передбачені коридори безпечного обходу етапів що не вклалися в ПКЧ-1,ПКЧ-2
Цитировать
 
 
0 #27 Іван 05.09.2014 13:23
1.Так.
2.Так.
Цитировать
 
 
0 #28 Александр 07.09.2014 14:29
У зв’язку із виїздом членів ГСК до місця проведення змагань обговорення в Форумі припиняється з 8 вересня 2014 року. До зустрічі на змаганнях!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить



Наши эксперты:

 • Парчевский
  290 (+278)
 • Belka
  60 (+82)
 • Белым Максим
  38 (+66)
 • Некрасов
  6 (+62)
 • Сергей
  26 (+61)
 • Некрасов С.
  32 (+57)
 • Александр
  59 (+52)
 • trovlad
  305 (+43)
 • Николай
  232 (+38)