Баннер
 


Increase Font Size Option 6 Reset Font Size Option 6 Decrease Font Size Option 6

Автор: Александр Админов

"Первая неделя июля 2015 года. Тернопольская область принимает Чемпионат Украины. Как и в прошлом году, время проведения определено на июль. Место соревнований для всей Украины было новым. Как гласили легенды, последний раз Тернополь принимал чемпионат очень давно. То есть вся современная пешеходная Украина в этих краях еще не соревновалась, за исключением разве что местных команд." Так починає свій огляд Чемпіонату Максим Бєлим на сайті Піку Анакогнди Огляд досить докладний як по ЧУ в цілому, http://www.pikanakondy.com.ua/chempionat-ukrainy-2015-ternopol/ так і по окремим дистанціямhttp: //www.pikanakondy.com.ua/chempionat-ukrainy-2015-spasraboty/, http://www.pikanakondy.com.ua/chempionat-ukrainy-2015-polosa/ МОЖНА ПРОЧИТАТЬ НА САЙТІ ПІКУ АНАКОНДИ.... пРОЦИТУЮ НЕДОЛІКИ ЯКІ ВКАЗАВ мАКСИМ НА ДИСТАНЦІЇЇ сМУГИ ПЕРЕШКОДНе классический линейный формат. Даже с учетом того, что один из сложных этапов выпал из кольцевой части, технически дистанция оставалась перегруженной для прохождения без детальной проработки на тренировках. Можно было чуть-чуть легче. Все-таки кольцо достаточно трудное в плане техники. Ограничение по веревкам и по их длинам. Минус состоит в том, что не понятен сам критерий разрешенного списка веревок. Почему в нем были именно две до 20 метров и две до 25? А не четыре по 25? Также плохо то, что на старте осталось много порезанных концов по одному-два метра. Но здесь никак не выкрутиться, таковы условия. Сама идея ограничения команд в веревках конечно хороша, но плохо, что большинство длин этапов были впритык к длинам веревок, то есть без запаса на крепление и узлы. Не знаю, учитывалось ли это при постановке, но был бы тот же дюльфер метра на два-три больше, и схема прохождения менялась бы очень существенно. Схема перехода между частями дистанции была с возможными нарушениями безопасности. Это можно было учесть и заставлять команды дорабатывать на этапах до выхода всех участников в безопасную зону. Укладку бревна через петлю можно было сделать более интересной, подобрав бревно раза в два длиннее. Спецзадание с заранее написанной тактикой сбавляло темп работы команд. Без написания тактики импровизации было бы больше. Переправа через воду зря называлась через воду. Кроме страховки ничего похожего с водной техникой не было. Судьи на переправе с носилками сразу не совсем разобрались, когда пострадавший мог начинать работать. В итоге он поначалу вскакивал в разных ситуациях и поскольку за это не штрафовали, хотя на совещании этот момент оговаривался, то решили немного упростить условия.
Если Вам понравилась статья, поделитесь с автором сухариком!
Кстати у автора уже 3 сухарик!
+ 0
 

Комментарии  

 
+3 #1 Владимир Трощенко 07.08.2015 22:08
Як заступник з виду Командна смуга перешкод відповім по зауваженням Максима
1. Дистанція не класична лінійна- на мій погляд, це її самий головний плюс, що в команді мають працювати 6 рівноцінниз спортсменів, прик ласикі є два забойшика, один розумний який іде в кінці,з ним кінь, який тягне лишне спорядження, а посередині два пасажира( я звичайно перебільшую, але не набагато) не випадково в рівних еомандах учасники скаржаться що їм не вистачає роботи. З іншогобоку не має ніяких експерементів з оціннкой ктапів, підрахунками і т.д, тобто команда їе лінію, але працюють всі.
2. Висловлювання представників на нарадах протилежні- одні говорять дистанції дуже складні, інші - дуже прості, тому цедуже субьективно, є тільки один можливий принцип відповідає класу - не відповідає
3. Ну який би набір мотузок не був написаний, виникло питання, а чому саме такий? Оскільки я бачив яр, то прорахував що такого набору мотузок вистачить по мінімуму щоб пройти дистанцію, які б к=етапи не випали б за жеребом.
Що стосується орізаних мотузок, то в мене серце крвью обливалось коли я на це дивився-але я декілька раз наголосив, що мотузки більш довгі допускатися не будуть, і на що розраховували команди, не підібравши мотузки отрібної довжини і не скопірувавшись для проходження дистанції я не розумію. В першу чергу обмеження по мотузкам було ввдено,щоб всі команди були в однакових умовах, і ніхто не мав би підстав сказати, що якась команда завчасно підготувала мотузки бо знала довжини етапів(враховую чи ще окреміпредставн ики інших судять по собі, то для мене це було актуально) Що стосується ШО ЯКЩО Б ДЮДЬФЕР БУВ ДОВШИМТО БУЛИ Б проблеми- Максим я вмію рахувати, і перед тим як видати вам умови підрахував чи вистачає мотузок для організації всх етапів- і якщо б десь би не вистачало, етап був би скорочений. Наприклад ТРАВЕРС по першому плану мав іншу конфігурацію, напрям і довжину.
3 Два зауваження Максима дуже слушні, але вони стосуються роботи суддів на етапах- перше по беспечному покиданню колової частини- так і було записано в Умовах, якщо на якомось етапі було не так, то це вина старшого судді етапу, на траверсі такі дії на команді Олімпії було зразу зупинено. Теж саме стосується і помилки з роботою потерпілого- нажаль біда всіх наших змагань, що судді сидять на нараді, знають свої етапи, але слухать неуважно , не говорячи про те щоб записувати
4Зауваження по колоді приймається, треба було шукати довшу
5 На рахунок письмовохї тактики- імпровізацій на дистанції вистачало, і тільки один етап вимагалось пройти завчасно все продумавши, оскільки етап нестандартний, то не хотілось щоб команди мавпували тактику лідерів(у Вінниці на подібній дистанції, так і було)
6 З зауваженням по водній переправі погоджусь частково- в принципі я згоден що недолік всіх наших ЧУ це відсутність справжньої води з нормальною течією. Як раз коли останній раз змагання були в Тернопільській області,течія була справжня, ми за звичаєм послали дівчину першою, а вона не змогла перейти в брід)- на цій дистанції е був чисто метод не дати догнати попередню команду і сісти на відсидку.
Дякую Максиму за аналіз і будемо працювати над недолками.
Цитировать
 
 
+3 #2 Максим 11.08.2015 11:04
www.pikanakondy.com.ua/chempionat-ukrainy-2015-rezultaty
Часть последняя по обзору результатов.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
ОбновитьНаши эксперты:

 • Парчевский
  290 (+278)
 • Belka
  60 (+82)
 • Белым Максим
  38 (+66)
 • Некрасов
  6 (+62)
 • Сергей
  26 (+61)
 • Некрасов С.
  32 (+57)
 • Александр
  59 (+52)
 • trovlad
  305 (+43)
 • Николай
  232 (+38)