Баннер
 


Increase Font Size Option 6 Reset Font Size Option 6 Decrease Font Size Option 6

Статьи - Пешеходный туризм   |   Автор: Владимир Трощенко

В попередніх Умовах надається інформація про параметри етапів, про умови проходження, які не вказані в Правилах та Настановах. Інформація з Правил та Настанов на якій ГСК вважає за необхідне акцентувати увагу представників та учасників продубльована в Умовах.
Если Вам понравилась статья, поделитесь с автором сухариком!
Кстати у автора уже 13 сухарик!
+ 0
 

Комментарии  

 
0 #1 шалена 14.06.2012 12:28
Питання до п.12 - чи може команда стартувати на етап , якщо час старту вже пішов, але час на проходження етапу ще не закінчився?
Цитировать
 
 
0 #2 шалена 14.06.2012 13:22
Питання до п.13 - що мається на увазі під терміном "пройшов етап"? Чи перетин лінії, яка обмежує ділянку перешкоди,або вихід за територію етапу за цд, або вивільнення суддівського спорядження і обладнання на цд, або команда капітана про завершення подолання етапу?
Цитировать
 
 
0 #3 шалена 14.06.2012 13:23
Наявність швидкісного етапу не передбачена в нормативних документах.
Цитировать
 
 
0 #4 шалена 14.06.2012 13:30
До дистанії "Смуга перешкод".Питання. На скільки я зрозумів, дистанція поділяється на дві частини дистанції і на першій - надається ПЗЧ.При не вкладанні в ПЗЧ команда переходить на фініш першої частини і далі продовжує дистанцію.Тоді які етапи на першій частині?
У випадку, якщо дистанція не поділяється на частьини , за не проходження яких етапів буде нараховуватись час при збіганні ПЗЧ? .
Цитировать
 
 
0 #5 шалена 14.06.2012 13:40
До Подоланням п.11 Умов "Смуга перешкод". "Подоланням (проходженням) етапу учасником (потерпілим) вважається закінчення руху на етапі (п. 2.2.2 Настанов)..." Рух на етапі можливий на ВД,ДП,ЦД.Зкінчення руху на якій ділянці етапу малоється на увазі?Можливо мається на увазі закінчення руху чез ділянку перешкоди,або звільнення суддівських опор і спорядження на ЦД, або вихід за територію етапу?
Цитировать
 
 
0 #6 шалена 14.06.2012 13:46
До умов "Смуга перешкод" - "ПЗЧ - фіксується по закінченню роботи на етапі № 3 (п. 2.1.2 Настанов)..." По якому учаснику або спорядженню фіксується ПЗЧ - по першому, останньому, комада і спорядження, вихід за територію етапу 3?
Цитировать
 
 
0 #7 шалена 14.06.2012 13:51
До умов "Смуга перешкод" - питання : якщо учасник на ділянці дистанції де є пзч знаходиться між етапами на перилах , а кінець території етапу не визначений він знаходиться на етапі проходження якого він закінчив,між етапами в коридорі, на етапі до якого він йде?Від цього залежить штраф за ЗЧ, а між етапами страховочні перила безперервні?
Цитировать
 
 
0 #8 Александр 14.06.2012 21:39
Юрий Иванович! Спасибо за такое внимание к детскому чемпионату. Отвечу лишь на вопрос, который имеет прямое отношение к организаторам, которые утверждают Положение (вопрос №3), которых я представляю по должности (зам. директора Украинского центра туризма и краеведения учащейся молодежи). Часть 3 п.3.13.5.2 Правил говорит "Положением или условиями может быть предусмотрен иной порядок определения результатов команды". Так что вводя определение результата по скоростному этапу мы ничего не нарушаем. Мы вынуждены предусматривать вариант,когда две или более команд наберут одинаковый результат - при жестком ралли и достаточно высоком уровне команд это вполне вероятно, причем возможен "нулевой" результат - то есть без штрафов.Как тогда определять победителя? А медалей и кубков резервных нас,к сожалению нет. Поэтому и предусмотрели в Условиях такой вариант.
По остальным вопросам ответы будут давать зам по видам.начальники дистанций и главный судья-Жуков А.В, (он возвращается к Интернету в понедельник, сейчас открывает областные тур.лагеря)
Александр Наровлянский
Цитировать
 
 
0 #9 Жуков Александр 17.06.2012 08:43
Відповідаю на питання Бабенко Ю.І.:

1. Так.

2. Для визначення наявності штрафу за п.п.6.20.1, 6.40.1, при закінченні ЗЧ, ГСК дає роз'яснення в п.13 (дистанція Крос-похід), в п. 11 (дистанція КСП) та в п.11 (дистанція КСП зв'язки). Тобто учасник (потерпілий) подолав етап, якщо закінчив рух на етапі. Дії учасника по закінченню руху на етапі чітко визначені в п.2.2.2 (1,2,3) Настанов.

4. ПЗЧ після перших трьох етапів, тобто етапи №№ 1-3 - це перша частина дистанції.

5. В відповіді на друге питання, на мій погляд, все зрозуміло.

6. В п. 2.1.2 Настанов: "Закінченням роботи на етапі є вихід всіх учасників разом з вантажем та спорядженням ..... Лінія фінішу (в даному випадку) суміщена з к.л. на ЦД етапу №3.

7. Після закінчення ПЗЧ, якщо учасник знаходиться (наприклад) між етапами 2 і 3 (на с/с в ПСП), він отримає штраф за не проходження етапу №3 (етап №2 він вже пройшов – дивись відповідь на друге питання).

Жуков Олександр.
Цитировать
 
 
0 #10 Бабенко 18.06.2012 19:53
Дякую за розяснекння.
Цитировать
 
 
+1 #11 Богдан 21.06.2012 13:03
Питання що до всіх дистанцій.
1. стосовно спуску по схилу та траверсу. При проходженні ділянки перешкоди на командніх перилах з самостраховкою за допомогою схоплюючого чи обовязкова наявність спускового пристрою учаснику який спускається?
2.Чи обовязкове застосування командної страховки при проходжені ділянки перешкоди спуску на етапах спуск по схилу і траверс?у таких варіантах
а)спуск з використанням спускового пристрою і самостраховки схоплюючим на командніх перилах.
б)спуск з самостраховкою тільки схоплюючим.
в) спуск із використанням тільки спускового пристрою.
Цитировать
 
 
0 #12 Жуков Александр 22.06.2012 08:56
Жуков Александр.
Відповідаю на питання Богдана:

Техніка проходження етапу «Спуск по схилу» залежить від стрімкості схилу (згідно Настанов).
1). Якщо стрімкість схилу до 50 град. - достатньо рухатись з самостраховкою за наведені КП.
2). Якщо стрімкість схилу більш 50 град. - техніка руху наступна:
- варіант А) по наведених КП з використанням спускового пристрою та верхньою КС;
- варіант Б) по наведених КП з використанням спускового пристрою та самостраховкою за ці перила.
Тобто використовувати КС не обов’язково, якщо стрімкість схилу менш 50 град. та при проходженні схилу (стрімкість більш 50 град.) варіантом «Б».

При проходженні етапу «Траверс схилу», якщо на ньому є ділянки «спуск по схилу» (не плутати з похилими ділянками вниз) використовуєтьс я техніка руху, яка вказано вище. Але при проходженні всіх учасників (крім першого) командні перила траверсу повинні бути закріплені на ВД та ЦД етапу. Останній рухається, як всі по КП або, як перший.

Жуков А.
Цитировать
 
 
0 #13 Владимир Трощенко 22.06.2012 09:51
Цитирую Жуков Александр:
Жуков Александр.


При проходженні етапу «Траверс схилу», якщо на ньому є ділянки «спуск по схилу» (не плутати з похилими ділянками вниз) використовуєтьс я техніка руху, яка вказано вище. Але при проходженні всіх учасників (крім першого) командні перила траверсу повинні бути закріплені на ВД та ЦД етапу. Останній рухається, як всі по КП або, як перший.

Жуков А.

По-перше, згідно Настанов, не має різниці між похилими і вертикальними ділянками на етапі Траверс По-друге, де в описі етапу е обовязкова вимога закріплювати перила на цільовій ділянці(Це виправдано тільки на горизонтальному траверсі, і можливо на похилому, як антимаятниковий засіб, і зовсім не потрібно на вертикальному спуску). Хотілось би щоб ГСК під час відповідей і під час проведення чемпіонату користувалось ВИКЛЮЧНО Настановами і Правилами.
Чи потрібно першому учаснику на ділянках спуску (Етап"Траверс") спускатися по перилам, чи можжна тільки на командній страховці.
З повагою потенційний представник команди Миколаївської області на змаганнях Трощенко В.О.
Цитировать
 
 
0 #14 Жуков Александр 22.06.2012 16:36
Відповідь на питання Трощенко В.О.

Володимир Олександрович, ГСК, обов’язково, буде користуватись Правилами та Настановами, як і завжди, особливо при проведенні дитячих змагань. Згідно Настанов при подоланні похилих і вертикальних ділянок траверсу вимоги щодо їх проходження співпадають з вимогами проходження етапів «Підйом по скельній ділянці або схилу» і «Спуск по схилу» відповідно до стрімкості схилу. Але про проходження похилих ділянок, в Настановах конкретно нічого не сказано, а вимоги щодо проходження ділянок траверсу «Спуск по схилу» чітко визначено (дивись в Настановах опис етапу 9 «Спуск по схилу»). Тобто, при проходженні траверсу першим учасником (як і іншими) на ділянці «Спуск по схилу» потрібно навішувати КП і кріпитися до них в залежності від стрімкості схилу (дивись відповідь Богдану). Спускатися на КС «парашютиком» не можливо.
На ЦД етапу «Траверс схилу» (після ділянки «Спуск по схилу») кріплення КП можливо і не логічно (згоден, що це необхідно на ЦД в кінці горизонтальної ділянки, хочя в Настановах про кріплення перил на ВД та/або ЦД не написано ні як, тобто ні в якому випадку). Але етап «Траверс схилу» складається не з окремих етапів (горизонтальний траверс та спуск). Це спірне питання, ГСК дасть відповідь пізніше.

Жуков Олександр.
Цитировать
 
 
0 #15 Владимир Трощенко 22.06.2012 21:04
Цитирую Жуков Александр:
Згідно Настанов при подоланні похилих і вертикальних ділянок траверсу вимоги щодо їх проходження співпадають з вимогами проходження етапів «Підйом по скельній ділянці або схилу» і «Спуск по схилу» відповідно до стрімкості схилу. Але про проходження похилих ділянок, в Настановах конкретно нічого не сказано, а вимоги щодо проходження ділянок траверсу «Спуск по схилу» чітко визначено (дивись в Настановах опис етапу 9 «Спуск по схилу»). Тобто, при проходженні траверсу першим учасником (як і іншими) на ділянці «Спуск по схилу» потрібно навішувати КП і кріпитися до них в залежності від стрімкості схилу (дивись відповідь Богдану). Спускатися на КС «парашютиком» не можливо.
На ЦД етапу «Траверс схилу» (після ділянки «Спуск по схилу») кріплення КП можливо і не логічно (згоден, що це необхідно на ЦД в кінці горизонтальної ділянки, хочя в Настановах про кріплення перил на ВД та/або ЦД не написано ні як, тобто ні в якому випадку). Але етап «Траверс схилу» складається не з окремих етапів (горизонтальний траверс та спуск). Це спірне питання, ГСК дасть відповідь пізніше.

Жуков Олександр.

Дякую за обнадійливу відповідь, але ще раз підкреслю що в Настановах чітко написано, що на похилих ділянках треба виконувати тіж вимоги що й на Спуску по спортивному.
Вимогу ГСК кріпити траверс на горизонтальних ділянках можна пояснити вимогою безпеки, вимогу ж кріпити на вертикальному спуску тільки якомись умовностями, , роздумами з чого складається етап, ТОБТО НІЧИМ.Наша завдання учити дітей безпеці, а не вгадуванню що задумала ГСК назвавши один спуск спуском, а другий куском траверсу, схил від цього ніяк не змінився
З повагою Трощенко
Цитировать
 
 
0 #16 Жуков Александр 22.06.2012 23:57
При русі похилими (вниз) ділянками траверсу дії учасника, тобто техніка проходження співпадає з технікою проходження етапу "Спуск по схилу" (мається на увазі організація с/с за наведені КП траверсу), але наведення окремих КП в даному випадку не потрібно (і в Настановах таких вимог немає). Для проходження ділянки траверсу "Спуск по схилу" наведення окремих КП потрібне (про це і про техніку руху написано в Настановах і що вона залежить від стрімкості схилу). В цьому і є різниця щодо їх проходження.
З повагою, Жуков Олександр.
Цитировать
 
 
0 #17 Владимир Трощенко 23.06.2012 09:44
Цитую Настанови "Вимоги до подолання похилих і вертикальних ДІЛЯНОК співпадають з вимогами до проходження етапів «Підйом по скельній ділянці або схилу» і «Спуск по схилу» відповідно до стрімкості схилу". ТОбто в Настановах дослівно написано, що треба робити теж саме, що і про проходжені спуску по спортивному. Ви ж намагаєтесь сказати, що в Настановах цього не має і розділяєте вимоги до руху першого і до руху інших на похилих ділянках. Якщо було б так як Ви говорите, то повинно було б написано на похилих ПЕРИЛАХ, але написано на ділянках, тобто і для першого, і для всіх вимоги по етапу Спуск по схилу.
Цитировать
 
 
0 #18 Жуков Александр 24.06.2012 08:11
Володимир Олександрович, Ви хочете сказати, що при проходженні похилої ділянки траверсу потрібно навішувати окремі перила (ведь це вимагається в Настановах в опису етапу "Спуск по схилу"). Я розумію, що похилі ділянки траверсу мають незначні перепади висоти (якщо дивитись по вертикалі) по зрівнянню зі спуском. Тому при проходженні "першого" по похилих ділянках траверсу КС здійснюється та само, як і при проходженні по горизонтальних ділянках, а при проходженні інших учасників - на с/с схоплюючим чи йому подібним (це так на практиці). А при проходженні ділянок траверсу "спуск по схилу" перепад висоти більш значний і може бути строго вниз, якщо дивитись по вертикалі спуску, при цьому стрімкість схилу самого траверсу може залишатись такою ж. Умовами змагань задається це похила ділянка траверсу або це спуск по схилу. Від цього залежить і техніка проходження. Або Ви рахуєте, що і на ділянках траверсу "спуск по схилу" не треба навішувати окремі перила? Тоді Ви самі собі суперечите. На мій погляд вимоги Настанов треба виконувати розумно.
Жуков О.
Цитировать
 
 
+1 #19 Владимир Трощенко 25.06.2012 01:55
Цитирую Жуков Александр:
Володимир Олександрович, Ви хочете сказати, що при проходженні похилої ділянки траверсу потрібно навішувати окремі перила (ведь це вимагається в Настановах в опису етапу "Спуск по схилу").
Жуков О.

Я хочу сказати, що в Настановах написано, що треба вішати перила на похилих ділянках.
Цитирую Жуков Александр:
На мій погляд вимоги Настанов треба виконувати розумно.
Жуков О.

На мій погляд, Настанови треба виконувати.
А якщо вони недосконалі, то винні ми з Вами, і треба їх доопрацьовувати
Цитировать
 
 
0 #20 юрій 27.06.2012 07:32
Вибачте, але потребує розяснення наступне: Згідно з Жуковим - "...Тобто, при проходженні траверсу першим учасником (як і іншими) на ділянці «Спуск по схилу» потрібно навішувати КП і кріпитися до них в залежності від стрімкості схилу (дивись відповідь Богдану). Спускатися на КС «парашютиком» не можливо."...
Чому мається на увазі при організації спуску тільки можливість використання способу "Парашут"?"Спуск "Парашутом", мабудь має певні ознаки , а саме використання страховочної вірьовки в якості опорної.А , якщо в страховочна вірьовка не використовуєтьс я в якості опори , а спуск проходить вільним лазанням або в три такти(при великій стрімкості схилу) , або з опорою на грунт і шток або льодоруб (при низький стрімкості схилу), тобто опора - схил , а вірьовка використовуєтьс я традиційно як страховочна на схилі, тільки рух проводиться вниз, а не до гори.Здає
ться умовами можна задавати спосіб подолання таких участків?Тому чому перила стають обовязковими при організаціїї подолання спуску першим учасником?
Цитировать
 
 
+2 #21 Козік Вадим 27.06.2012 18:43
Добрий день всім відвідувачам теми!

Щодо коментарів від №12 по №19:
З точки зору суддівства (порушення Правил, Настанов та Умов, за які можуть бути виставлені штрафи та ін.) етап траверс на якому є похила вниз ділянка не відрізняється від етапу траверс на якому є ділянка "спуск по схилу".
Не залежно від того, як називається ця ділянка, всі учасники (також і перший, і останній) мають спускатись по наведеній перильній мотузці. Але звертаємо увагу, що кріплення перильної мотузки, згідно з Настановами (Розділ 6, Етап 9), "жорстке (карабін в суддівський карабін) для всіх, крім останнього". Враховуючи обладнання етапів, де є ділянка спуску на траверсі, таке кріплення можна здійснити тільки на опорі перед ділянкою спуску.

Питання:
юрій 27.06.2012 07:32
А, якщо страховочна вірьовка не використовуєтьс я в якості опори, а спуск проходить вільним лазанням або в три такти (при великій стрімкості схилу), або з опорою на грунт і шток або льодоруб (при низький стрімкості схилу), тобто опора - схил, а вірьовка використовуєтьс я традиційно як страховочна на схилі, тільки рух проводиться вниз, а не до гори.
1. Здається умовами можна задавати спосіб подолання таких участків?
2. Тому чому перила стають обовязковими при організації подолання спуску першим учасником?

Відповідь:
1. Умовами проходження дистанцій можна задавати параметри та способи подолання перешкод, що не суперечать Правилам та Настановам (п.1.3.1. та п.3.13.1.10. Правил).
2. Перила стають обов’язковими при організації подолання спуску першим учасником згідно з вимогами Настанов, а саме:
- Розділ 6, Етап 6: "Вимоги до подолання похилих і вертикальних ділянок співпадають з вимогами до проходження етапів «Підйом по скельній ділянці або схилу» і «Спуск по схилу» відповідно до стрімкості схилу.";
- Розділ 6, Етап 9: "Всі учасники спускаються по наведеній перильній мотузці.".

З повагою,
заступник головного судді з суддівства
Цитировать
 
 
0 #22 Владимир Трощенко 27.06.2012 21:53
Дякую заступнику за вичерпні відповіді.
Але виникає ще питання-судячи з суддівського обладнання на цьому етапі дозволено організовувати свої петлі?
Цитировать
 
 
0 #23 Жуков Александр 27.06.2012 23:56
Але виникає ще питання-судячи з суддівського обладнання на цьому етапі дозволено організовувати свої петлі?

Відповідь:
Так, але кріплення командних петель тільки в опори, які обладнані суддями, згідно з Умовами.
Цитировать
 
 
0 #24 Дмитрий 02.07.2012 11:34
1. Можно ли организовывать на всех остальных этапах свои петли (ВО) на судейских ВО деревьях?
2. Можно ли организовывать на ПО деревьях свои ПО петли, если эти петли будут состоять из двойной веревки, соединенной двумя карабинами, т.е. из тех же веревок и карабинов, из которых состоит сами перила переправы (к примеру навесной) и как перила навесной, петля будет с отдельным креплением каждой веревки?
Цитировать
 
 
-1 #25 Чуба Олег 02.07.2012 13:08
Шановні представники ГСК...
Хотілося що б всі ваші коментарі та дозволи були оприлюднені на першій же нараді з представниками команд та суддями. Щоби не було так, що 2-3 представники, які задавали питання знали ваші відповіді, а решта була без інформації... Не всі мають змогу читати запитання і ваші відповіді на цьому сайті.
Цитировать
 
 
+1 #26 Александр 02.07.2012 13:17
Разумеется, все решения ГСК по, в том числе и опубликованные в ответах на этом сайте будеут довежены до сведения всех представителей. Думаю, что, как это уже не один год практикуется на взрослых соревнованиях, данная переписка будет распечататна и вывешена на доске информации как официальный документ. Как по мне, жаль, что не многие представители воспользовались возможностью задать вопросы заранее. При этом общение по телефону - это конечно хорошо, но обмен мнениями в Интернете лучше - во-первых, "что написано пером"..., во-вторых, ответы в форуме видят все и как раз этим снимается повод для упрека "знают один-два представителя".
Цитировать
 
 
+2 #27 Владимир Трощенко 02.07.2012 14:01
Цитирую Олег:
Шановні представники ГСК...
Хотілося що б всі ваші коментарі та дозволи були оприлюднені на першій же нараді з представниками команд та суддями. Щоби не було так, що 2-3 представники, які задавали питання знали ваші відповіді, а решта була без інформації... Не всі мають змогу читати запитання і ваші відповіді на цьому сайті.

Цитирую Александр:
Разумеется, все решения ГСК по, в том числе и опубликованные в ответах на этом сайте будут доведены до сведения всех представителей. Думаю, что, как это уже не один год практикуется на взрослых соревнованиях, данная переписка будет распечататна и вывешена на доске информации как официальный документ. При этом общение по телефону - это конечно хорошо, но обмен мнениями в Интернете лучше - во-первых, "что написано пером"..., во-вторых, ответы в форуме видят все и как раз этим снимается повод для упрека "знают один-два представителя".

Цікаво, хто з представників живе на іншій планеті, що не може скористатися інтернетом хоча б періодично. А ось питання по телефону абсолютно не легітимній спосіб спілкування з членами ГСК, як на мене це спосіб отримати інформацію неофіційним шляхом. Від довгих нарад з запитаннями представників теж вже час відмовлятися
Цитировать
 
 
0 #28 Дмитрий 02.07.2012 19:24
Уточните пожалуйста крутизну склона на этапе Переправа по бревну через овраг дистанции "Кросс-поход" и пожалуйста не забудьте ответить на мой вопрос №24
Заранее благодарен!
Цитировать
 
 
0 #29 Жуков Александр 02.07.2012 19:37
Вопросы Дмитрия:
1. Можно ли организовывать на всех остальных этапах свои петли (ВО) на судейских ВО деревьях?
2. Можно ли организовывать на ПО деревьях свои ПО петли, если эти петли будут состоять из двойной веревки, соединенной двумя карабинами, т.е. из тех же веревок и карабинов, из которых состоит сами перила переправы (к примеру навесной) и как перила навесной, петля будет с отдельным креплением каждой веревки?

Ответы:
1. Да, можно.
Условиями соревнований разрешено на всех етапах (всех дистанций) использовать свои (командные) петли (карабины), но крепить их можно только к опорам, которые оборудованы судьями. В третьем абзаце «Попередніх умов проходження дистанцій», сказано: «Вимоги щодо використання командних петель (карабінів) для обладнання ПО, ВО або ЛО, згідно з Настановами». Це розділ 7 «Обладнання дистанцій, етапів».
2. Если команда наводит переправу сдвоенной веревкой или двумя отдельными веревками, то для крепления перил, достаточно (при необходимости) на судейской ПО (дерево) навесить одну сдвоенную петлю (она должна отвечать требованиям Настанов). Карабинов в полиспастной петле должно быть не менее двух, т. к. судьям сложно во время работы команды разобраться выдержит ли один карабин нагрузку в 3000Н, согласно с Настановами (не всегда есть возможность увидеть маркировку карабина).
Подстраховывает ся каждая перильная веревка узлом с группы проводников с карабином. Для подстраховки двух перильных веревок одновременно или сдвоенной веревки необходимо использовать два карабина.

Уважаемые тренеры и представители команд, 7.07.2012 г. члены ГСК выезжают на место проведения соревнований, поэтому вопросы задавайте на форуме не позднее 5.07.2012 г.
Цитировать
 
 
0 #30 Жуков Александр 02.07.2012 19:51
Вопрос Дмитрия 02.07.2012 19:24
Уточните пожалуйста крутизну склона на этапе Переправа по бревну через овраг дистанции "Кросс-поход".
Ответ:
На этапе "Переправа по бревну через овраг" дистанции "Кросс-поход" крутизна склона менее 50 град.
Цитировать
 
 
0 #31 Дмитрий 02.07.2012 20:18
Большое спасибо Александр Владимирович за исчерпывающий ответ
Цитировать
 
 
0 #32 Дмитрий 03.07.2012 08:27
Можно ли при страховке (при выборе) заменять тормозное устройство устройством фирмы PETZL Pro Traxion, если да, то какие требования - нужны ли рукавицы, устойчивое положение, страховка двумя руками?
Цитировать
 
 
0 #33 Жуков Александр 03.07.2012 18:31
Вопрос Дмитрия:
Можно ли при страховке (при выборе) заменять тормозное устройство устройством фирмы PETZL Pro Traxion, если да, то какие требования - нужны ли рукавицы, устойчивое положение, страховка двумя руками?
Ответ:
Нет, нельзя.
Цитировать
 
 
0 #34 Дмитрий 03.07.2012 19:46
Уточните пожалуйста длину третьего участка (спуск по склону)этапа Траверс «Смуги перешкод» (зв’язки) Гілки "А"?
Цитировать
 
 
0 #35 Жуков Александр 03.07.2012 20:12
Вопрос Дмитрия:
Уточните пожалуйста длину третьего участка (спуск по склону)этапа Траверс «Смуги перешкод» (зв’язки) Гілки "А"?
Ответ:
Уточненные данные, касающиеся параметров дистанций будут доведены до тренеров команд на первом совещании представителей и судей (11.07.2012 г.)
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
ОбновитьНаши эксперты:

 • Парчевский
  290 (+278)
 • Belka
  60 (+82)
 • Белым Максим
  38 (+66)
 • Некрасов
  6 (+62)
 • Сергей
  26 (+61)
 • Некрасов С.
  32 (+57)
 • Александр
  59 (+52)
 • trovlad
  305 (+43)
 • Николай
  232 (+38)