Баннер
 


Increase Font Size Option 6 Reset Font Size Option 6 Decrease Font Size Option 6

Статьи - Пешеходный туризм   |   Автор: Андрей Деркач

Карпати. 13 днів. Туристичний похід... І ось нарешті перша стоянка (воду знайшли виключно завдяки GPS :)). Ноги гудуть, плечі гудуть, хочеться їсти і спати, до того ж одночасно.
Ну, бажання сну легко переборола холоднюча джерельна вода, а от із їжею було складніше. Головне завдання - не з"їсти більшу частину того, що несеш. Бо: 1) Хочеться їсти; 2) Важко нести. :)...

Карпати. 13 днів. Туристичний похід. 110-120 км.
Похід задумувався як тренування перед майбутньою осінньою поїздкою із довгими пішими переходами.
Учасники походу - 5 чоловік, потім до нас приєднався ще один. Якщо не рахувати мене, то всі вони колишні альпіністи і наймолодший серед них мій батько - 60 років. :)
Маршрут: початок с.Ділове - гора Піп Іван Мармароський - перехід прикордонною дорогою повз Мезипотоки, витоки Білої Тиси, Скелю смерті і г. Міка Маре - г.Стіг - г. Чорна гора (Піп Іван Чорногірський) - чорногірський хребет (Вухатий Камінь, г. Смотрич, г. Дземброня, г. Гутин Томнатик, оз.Бребенескул, г. Бребенескул, г. Ребра, оз.Несамовите, г. Туркул, г. Данциж, г. Пожижевської, г. Брескул) - г. Говерла - г. Петрос - с. Кваси.

Починати і закінчувати твори я не вмію, тому буду писати просто за своїми враженнями :)

Отже до початку: Від"їзд з Києва запам"ятався, напевно, через контраст із приїздом до Карпат.
Якщо Київ проваджав неймовірною спекою під сорок градусів і футболку в потязі можна було викручувати, то село Ділове зустріло злегка сонячною погодою і хмарками над горами. Так що, полегшення від спеки боролося із бажанням надягнути щось із довгими рукавами :) Але зовсім трохи часу минуло як виявилось, що температура добряче вища за 20 градусів і відчуття прохолоди - це просто від незвички. Уявляєте, киянин пише про те, що 26-28 градусів - прохолода :)Ну так от, прибули в Ділове, отримали перепустки у прикордонників (Заздалегіть прикордонникам було відіслано електронного листа із даними про учасників походу, тому затримок не було) і відправились в дорогу.
У дорозі із рюкзаками ми провели цілих 15 хвилин, як нас нагнав старенький "Москвич" і водій погодився підкинути нас кілометрів на 5-6 до самої гори.По дорозі заплатили за вхід до лісництва. Лісник зупиняв авто так, як зупиняють випадкових ковбоїв круті шерифи невеличких містечок в американських вестернах - чоловік в літах спокійно стоїть по середині дороги. Горда постава і трохи зверхній погляд швидко пояснюють гостям хто тут цар гори. Він призирливо спостерігає, як просто на нього суне завантажений автомобіль, і не робить навіть найменшого руху в сторону. Не вистачає лише кобури із кольтом на бедрі, широкополої шляпи і музики Еніо Маріконе за кадром. Автівка зупиняється буквально в 30 см від його ніг. Дядько витримує паузу, випльовує травинку, яку до того тримав у роті, і, не рухаючись з місця, командує: "Усім вийти з машини!", і, коли ми виходимо з авто, говорить: "пройдіть за мною, будемо перепустку оформляти". І некваплячись проходить до сторожки, де ми і платимо по 5 грн. з людини за відвідування лісництва.

Далі і розпочинається власне сам піший маршрут. Вузькою стежкою починаємо видиратись на доволі крутеньку гірку, і я розумію, що фізична форма залишає бажати кращого, але сподіваюсь, що у майбутньому буде те саме краще, треба лише адаптуватись до умов.
А ось і тракторна дорога, на яку ми трохи згодом вийшли зі стежки.І ось нарешті перша стоянка (воду знайшли виключно завдяки GPS :)). Ноги гудуть, плечі гудуть, хочеться їсти і спати, до того ж одночасно.
Ну, бажання сну легко переборола холоднюча джерельна вода, а от із їжею було складніше. Головне завдання - не з"їсти більшу частину того, що несеш. Бо: 1) Хочеться їсти; 2) Важко нести. :) Допомогли гриби, знайдені по дорозі.
Взагалі, і в цей день і в наступні, коли йшли кордоном, грибів було  - хоч греблю гати. Брали ми в основному тільки білі та лисички, так що грибна не то печеня, не то суп були мало не щовечора. Через тиждень було прийнято рішення, що гриби ми більше не їмо :), так що довелось їх сушити і везти до Києва.
Другий день був не менш цікавим. Через відмінну погоду - ясно світило сонечко, де-не-де блакить неба замазували білим хмаринки, ми розслабились і пропустили правильний поворот. У результаті довелось підійматись на дорогу крутим підйомом... точніше це був невеликий струмочок, але оскільки ми ним дряпались нагору, я для себе вважав його підйомом. :)
Проте, все добре - вийшли на дорогу, і подальша подорож перетворилась просто на красиву казку.
Хмарки поступово зменшувались і сонце почало по-київськи припікати. З недоліків такої погоди - за кілька днів в мене обгоріли обидві руки нижче ліктів, оскільки одягати щось із довгими рукавами було просто не можливо через спеку :)
Карпати щиро ділились своїми дарами - смачна джерельна вода, гриби, ягоди і все це рясно пересипано різними квітами, а які краєвиди відкриваються!
Чорниці, малини та інших ягід було навалом, але на схилах гори Піп Іван Мармароський чорницю активно проріджували місцеві ягідники. Так що тут вона була дрібненька. А от далі, там де менше народу, там та-а-ак, там ягоди чорниці досягали близько сантиметрового розміру.
Ну і звісно квіти:


А ось це рододенрон в оточенні чорниці. Доречі, саме рододенрон і є отією відомою усім "червоною рутою" :)Хмари ранкові і вечірні. Хотілося доторкнутися до хмар, вони такі пухнасті...
А це хмарний орел парить понад хмарними горами, Гаруда :)Як виявилось пізніше, деякі мрії мають огидну властивість збуватись.


І ось нарешті перше сходження - гора Піп Іван Мармароський.Йшли по гребеню і спочатку я трохи страхався. Все ж таки я не люблю висоти :) А тут ще й вітер боковий здуває прямо на ці скиди... Але швидко звик і мені почало подобатись стояти на гребені і щоб вітер в обличчя, а перед тобою застиглі у тисячоліттях хвилі гір. Шкода, що фотик не може передати глибину краєвиду. Далекі сині гори якось зливаються із небом і об"єм картинки втрачається. Але коли згадую - аж мурашки по шкірі. Чогось тоді я думав про степ. І якщо степ я сприймав як місце життя вітру, то гори якось одразу сприйнялись як його колиска. Так, саме тут і має народжуватись та міцніти справжній вільний вітер.А це сніжник під горою. Літо дійсно спекотне, зазвичай цей сніжник набагато сніжніший :)А ще в Карпатах часто зустрічаються ось такі озерця. А через величезну кількість струмків здається, що гори просто просякнуті водою :), є цілі місцевості, які називаються болотняк, чи якось так, і це на висоті майже в 2000 метрів.Просто гори достатньо пористі і тут випадає велика кількість опадів. Саме цим і пояснюється така кількість річок та струмків.

Спустившись з гори, перетнули струмок, що тік з Румунії. Як виявилось, воду з того струмка можна пити лише коли вона холодна і хочеться пити. Інакше одразу розумієш, що вода таки румунська :), але не отруїлись.

Далі був кілька денний перехід прикордонною дорогою - тихі красиві місця, які відвідують лише дикі звіри, туристи, прикордонники і контрабандисти. Останніх ми так і не зустріли на відміну від перших трьох видів відвідувачів.
На фотці з лівої сторони видно спиляні дерев"яні стовпи та іржавий дріт - колись вздовж дороги стояв ще такий собі паркан з колючкою. А потім комусь в голову стукнуло про прозорі кордони із ЄС і стовпи поспилювали. Одразу з"явились стежечки через кордон - про це розповіли пара прикордонників, яких ми зустріли недалеко від Мезипотоків.Дорога, створена ще за часів Радянського Союзу, досі відмінно виконує свої функції. Принаймні, бобік із прикордонниками може відносно спокійно доїхати до самого підніжжя Попа Івана Мармароського - проспект :) Як подумаєш скільки сил треба було затратити, щоб створити таку дорогу, то усвідомлюєш, що сучасна Україна на таке, нажаль, не здатна.
Я так розумію, що дорогу не намагались вписувати у ландшафт, а намагались провести максимально близько до кордону, тому дорога то підіймається на пагорби, то збігає вниз, то траверсом вгризається в гори. Саме тут, на 3-5 дні маршруту, я зрозумів, що більш-менш акліматизувався, зміг робити маршові ривки на підйомах і не нагадувати диханням загнаного коня.

Гора Стіг(середина фотки). Один з учасників походу, геолог за освітою, довго і цікаво пояснювала мені як утворюються такі гори. Нажаль, термінології я не запам"ятав. А своїми словами - гори такої правильної форми утворюються під дією магми. Точніше, це і є магма, яка знайшла якусь слабину і почала виходити на поверхню пузиром. Потім магма охолоджується, а всі наносні шари під дією води та вітру видаляються і залишається гора отакої правильної форми.Зі Стога вид на Чорну гору. Просто гора Ородруїн якась :)7-й день, нарешті у нас була відмінна дньовка. Нарешті вийшло повноцінно помитися і до відвалу наїстися малини та чорниці. Під вечір чорницю я вже почав ненавидіти. :)
Але йдемо далі.
Стежка на Чорну гору як і сам Чорногірський хребет - колишній кордон між Польщею та Чехословаччиною.

 

На задньому тлі лівої фотки трохи видно хвойний чагарник - "коса деревина" по-місцевому. Цю стежку топтала не одна сотня ніг, тому тут стежка і прорубана-пропилена в цьому чагарнику, але якщо трапиться лізти в лобову по цій косій деревині, то проклянеш усе на світі. А все що не дуже добре прикручено до рюкзака з того самого рюкзака просто зривається гілками. Коротше, екстрим, добре що я його уник :).

Але навіть природа вважає, що Карпати - українські, і так, по між іншим, тонко натякає на те, яким має бути наш прапор.Просто протилежного ракурсу я не зміг отримати :)


А ось і вихід на Чорну гору або Піп Іван Чорногірський. Чому гора так називається ніхто пояснити не зміг. Ось знайшов статтю з приводу назви цієї гори - Чорна Гора чи Піп Іван?На її вершині знаходяться руїни обсерваторії "Білий слон" - масивна будівля, яку спільно будували три держави Польща, Чехословаччина, Угорщина.

Ще гора відома тим, що за часів Другої Світової нею активно цікавилась гітлерівська Ананербе. А ще почув одну історію - під час підйому на гору у туристки зупинився годинник, який ніколи раніше не збоїв, а після спуску годинник знову пішов, наче нічого і не було... отака вона Чорна гора.
Доречі, "чорногорою" називають увесь чорногірський хребет.

Далі переходимо на Чорногірський хребет, все нічого - і краєвиди красиві, і гори цікаві, і озера є, але ж наро-оду-у...
Тут були, напевно, найгірші дві ночівлі: галас до півночі, і добре, якби хоч пісні співали, а то було таке враження, що напились і просто так дурня валяють. Ну, не люблю я дуже залюднені місця. Головним чином тому, що багато "випадкових" людей трапляється.
Стосовно мінусів - неприємною несподіванкою була та кількість сміття, яка зустрічається в Карпатах на популярних маршрутах та стоянках.
Біля озер Бребенескул та Несамовите і під Смотричем просто цілі купи пластикових, скляних пляшок та поліетиленових пакетів, стежки усіяні обгортками від цукерок.
Інколи перед розбивкою наметів доводилось розчищати з десяток квадратних метрів від сміття. І наче ж нічого особливого - кілька целафанових пакетів, пара пляшок з під горілки, кілька пластикових пляшок, але якщо це згрести до купи то нічогенько так виходить. А це ж лише якась десятка квадратів! Не знаю, ну не хочеться тягнути із собою сміття, так хоч спалюйте його, нє, блін, краще розкидати навколо тонким шаром, типу чистота це рівномірно розмазаний бруд. Через обурення не було слів, самі вирази на язиці крутились. І що найпаскудніше, схоже це сміття залишають не ті люди, які бігають кілька днів-тижнів із рюкзаками, а "туристи", які заскочують на чорногірський хребет типу як на пікнік. От тому і не люблю "випадкових".
Лана то таке... просто обурений був дуже і дуже сильно.

А це невеличка галявина у вигляді серця, фотка зроблена з вершини гори Смотрич.Це метелик трохи переплутав мою ногу із каменем. Двічі :)Озеро Бребенескул, висота 1801 м над р.м., найвище озеро України, а ще в ньому пуголовків багато живе :)Озеро Несамовите, висота 1750 м над р.м.За повір"ям, саме тут "робиться" погода на "Чорногорі". Якщо хтось з мандрівників потурбує озеро - кине камінь або скупається у водах Несамовитого - ризикує викликати велику негоду з дощем, ураганним вітром, громом та градом. У нас знайшлась таки людина, яка скупалась. А також, на березі озера знайшлись квіти життя - діточки, які, прочитавши це повір"я, почали активно закидувати озеро камінням різного розміру :) І буквально за добу із хорошею погодою ми попрощались.
Почалось з того, що на нашу наступну стоянку під г. Пожижевської намагався заповзти хмаровий драконале він був швидко переможений і розвіяний по вітру силами добра з нашої сторони хребта :)

Останій безтуманний ранок. Це ми о шостій виходили зустрічати одну людину і я захопив фотик.

Далі погода зіпсувалась якось одразу і без попереджень.
Колись я дуже хотів політати в хмарах. Угу, "такі білі, пухнасті, так і хочеться торкнутись" щас-с-с... Тепер я знаю, що хмара - це густий сіруватий туман із дрібним дощем, який несеться повз тебе із швидкістю 10-12 м/с. Висновок - хмари це дуже красиво і романтично на відстанні не менше як півтора кілометра від мене.

Оце трохи "розпогодилось". Спуск з Брескула. Фотка із середини хмари.Нарешті Говерла. Якось я очікував більшого, а тут - брудний земляний майданчик із купою сміття... Ще якесь недорозвинуте герб пошкодило...Але що якось так зачепило за живе - стою фоткаю цей понівечений тризуб і так якось з боку починає лунати знайома пісня. Чисто на автоматі підхоплюю і за кілька митєй розумію, що разом із групою туристів, які щойно зайшли на гору, співаю гімн України :) Інші туристи на горі теж підхопили. Співали красиво, з почуттям, ще й по голосах розклали, так що вийшов об"ємний хоровий спів. Приємно. :) Що там не кажіть, а ми, українці, поступово стаємо повноцінною політичною нацією. Принаймні, хочу в це вірити.

Далі дорога на Петрос.
На спуску з Говерли трохи заблукали. Але на відміну від першого разу тепер вже через погану погоду :).
Але таки вийшли на дорогу. Далі зайшли у лісництво, де з нас зняли по десятці за вхід і ще по 15 грн. за намет на стоянці. Слава Богу хоч не дощило, так що можна було більш-менш просушитися. Оскільки всі люди були досвідчені, то підсмажили тільки одну шкарпетку - справжнє диво! Зазвичай після такої погоди спалюють мінімум по парі черевиків на групу :)

А це по дорозі на Петрос
Говерла - Фудзіяма :)У нас хмари і вітер, а там внизу сонечко. Стояв заздрив низині.
Вершина Петроса.
Тут виявилось кілька цікавих речей.
Перше - хмари не було. Був сильний вітер, а хмара ніби обтікала маківку гори з боків та зверху :)
Друге - тут була виявлена невеличка капличка із зірванею банею і покрученим металевим хрестом поруч - свідотство того, якої потужності вітри тут трапляються.

Останній день походу.Спускаємось вниз. У голові крутиться:
"В суету городов
и в потоки машин
возвращамся мы
просто некуда деться"
Через усвідомлення того, що похід закінчився, стає трохи сумно. І погода під стать думкам - наші супутники туман і якась водяна морось, яку і дощем не назвеш.
Спускаємось, всі вже трохи розслабились. І от один з учаників заспівав Дольського:
"Хоть я не наивен, как прежде,
твержу я - дождей подожди!
Живу я в невнятной надежде,
а годы идут, как дожди.
Последнему будет работа...
Мой голубоглазый палач -
мой тысячный дождь для кого-то
всего только первый плач.

Ну вот, наконец - то,
дождливый сентябрь!
Ну вот, наконец - то,
прохладная осень!
И тучи повисли
косыми сетями,
и кончился месяц
под номером восемь."

І ось так йдеш мокрою дорогою, з сірої мряки неба моросить, і з якимось відчуттям вироку розумієш - так, літо закінчилось. І похід закінчується. Ще одне літо і ще один похід. Фініта... І стає якось так сумно... але "мой тысячный дождь для кого-то всего только первый плач." Є таке враження, що отой "перший плач" не для когось, а для мене. Тільки для мене нового. Не знаю чого так вирішив...

Коли нарешті вийшли з туману і він перетворився просто на важкі сірі хмари над головою, а дощити поступово припинило, настрій трохи підвищився. Зав"язуються розмови і тут я розумію на скільки цікавіше ходити із науковцями :) Я прослухав цілу лекцію по фізиці про тліючі заряди і взяв участь у доволі тривалій дискусії про інформацію та її обробку. Закінчили переходом від абстрактних понять та алгоритмів до пояснення, що таке інтернет і як воно працює. Коротше, я ще і зміг не вдарити обличчям у бруд :)

Ну і остання зупинка в поході - село Кваси.
Просто перед недобудованим готелем. Шкода, така красива будівля могла бути, і так по-свинячому поставились до реалізації. Починали будувати ще за часів СРСР, і це стандартна історія таких будівництв.Кваси, там знизу і трошки праворуч виявилося джерело із дуже класною мінеральною водою.Вирішили взяти пару пляшок додому. Одну випили у потязі, а другу таки довезли до дому. Дивно, але вода не втратила своїх властивостей, хоча мене попереджали, що вона довго може не зберігатись.

Повертались місцевою залізницею, яку будували ще австро-угорці. Дизель зміг запізнитись на годину до відправлення, а прибуття до Франківська затрималось взагалі на 3 години від розкладу. Але ця дорога запам"яталась набагато краще ніж дорога маршруткою, якою ми їхали в Ділове з того ж Івано-Франківська. Запам"яталась вона, головним чином, через краєвиди, які відкриваються залізницею. Ще неочікувано для себе побачив озброєних охоронців, що охороняли в"їзди-виїзди вибитих у горах тунелів - всі як один немолоді вусаті чоловіки із калашами за плечима стояли наче за командою "струнко". Таке враження, що тут не потяг їде, а президентський кортеж :)


Київ зустрів легкою прохолодою - слава Богу. :) Перше ж що зробив - гаряча ванна! О-о-о! Це саме те чого не вистачало там :)


Подорож закінчилась, але це була, напевно, одна з найкращих відпусток за останні кілька років. Багато позитивних вражень, багато приємних згадок. Цей звіт не може передати усієї глибини відчуттів. Це так - лише уривки, і скоріше, просто опис фоток. :) Я не дуже люблю фоткати і не вів щоденника, тому тут так - чисто нариси... Але всеодно, коли от згадую, переглядаю невелику кількість фоток і знову переживаю ті почуття - це неперевершені відчуття. Думаю, відтепер почну ставитись до документації подорожей трохи серйозніше :)
Ще фотки є тут - http://andriy-nord.io.ua/album383094_0 Андрiй Деркач
Если Вам понравилась статья, поделитесь с автором сухариком!
Кстати у автора уже 49 сухарик!
+ 0
 

Комментарии  

 
+2 #1 Александр Админов 16.09.2010 00:29
Уже четыре года работаю с Андреем в одной команде программистов, общались в основном по работе, и я не мог даже предположить, что мой коллега может пойти в серьозный поход, а уж тем более написать такой супер интересный отчет про путешествие! Андрей, большое спасибо, я как будто вместе с тобой прошел по давно знакомому маршруту и вспомнил как со мной было в первом походе... Фотки супер, теперь я знаю что там на Говереле и на Петросе сейчас, памятники поменялись... А природа осталась та же...
Цитировать
 
 
+2 #2 Анастасия Третьякова 16.09.2010 00:37
Замечательный "смачный" отчет с колоритным юмором. Прочитала на одном дыхании. Фотографии на редкость хороши!
Захотелось пойти в Карпаты, наесться вдоволь ягод и грибов, попить чистой воды, искупаться в коварном озере:)
Но я так поняла, что это был поход-разминка? Куда же планируете пойти следующий раз?
Цитировать
 
 
+1 #3 Andriy 16.09.2010 10:26
Цитирую admin:
Уже четыре года работаю с Андреем в одной команде программистов, общались в основном по работе, и я не мог даже предположить, что мой коллега может пойти в серьозный поход


Та по мені багато чого не скажеш
В походах різної складності я бігав десь з 10 років і майже до 18. Потім була серйозна травма коліна і з походами, як і зі спортом загалом, довелось зав"язати і почати вчитись.
А цей похід був першим за останні 10 років. І, сподіваюсь, він не останній у "дорослому свідомому житті", розглядаю його як початок.
Цитировать
 
 
+2 #4 Andriy 16.09.2010 10:30
Цитирую Анастасия Третьякова:
Но я так поняла, что это был поход-разминка? Куда же планируете пойти следующий раз?


Непал. Три тижні.
Думаю мені там також сподобається і спробую створити звіт про наступну поїздку не гіршим за цей.
Цитировать
 
 
0 #5 trovlad 16.09.2010 12:22
Цікаво написано, чудові краєвиди, нестандартна група молодих 60 річних людей для якої такий похід розминочний - велика подяка, з нетерпінням чекатиму звіту про Непал( заздрю білою заздрістю). Попутного вам вітру в подорожах.
Цитировать
 
 
0 #6 Анастасия Султанова 16.09.2010 13:56
Потрясающие фотки и очень интересный отчет

Автору и попутчикам - респект! И уважуха)
Обязательно хотелось бы почитать ещё!
Цитировать
 
 
+1 #7 Андрей Деркач 16.09.2010 14:27
Цитирую trovlad:
Цікаво написано, чудові краєвиди, нестандартна група молодих 60 річних людей для якої такий похід розминочний - велика подяка, з нетерпінням чекатиму звіту про Непал( заздрю білою заздрістю). Попутного вам вітру в подорожах.


Дякую.

От ви написали "група молодих 60 річних людей" і я згадав як мене здивували ці люди. За великим рахунком я ніколи не бачив як вони поводять себе на "свободі" коли збираються разом. А тут - вони дійсно молоді підколки, дуркування, жарти - нічим не відмінні від 20-30 річних хлопців. Ці просто сиві. Тоді я якось в повному обсязі усвідомив цитату з фільму "О чем говорят мужчины": "Получается, взрослых нет. Есть постаревшие дети. Лысые, седые мальчики и девочки."
Цитировать
 
 
0 #8 Александр Админов 16.09.2010 14:40
Да фильм хороший, уже несколько раз смотрел, тоже его вспомнил на этой фразе.
Цитировать
 
 
+2 #9 Анастасия Третьякова 16.09.2010 21:40
Обычно фотографии к отчету выглядят так: это мы на привале, это мы на какой-то горе, а вон таааам за нашими спинами видно кусочек Петроса...
Тут же фотоаппарат был в руках у Романтика:) И это замечательно. Леса, горы, озера, облака, и ноги в белых носках:)
С нетерпением буду ждать отчета о Непале!
Цитировать
 
 
+1 #10 Андрей Деркач 17.09.2010 10:12
Цитирую Анастасия Третьякова:
Обычно фотографии к отчету выглядят так: это мы на привале, это мы на какой-то горе, а вон таааам за нашими спинами видно кусочек Петроса...


Я просто не очень люблю такие фотки.
Да и вообще, по поводу фоток людей - "Не надо! Не надо, его у станка брать! Надо ловить момент, когда его еще можно узнать!"(с)"Собрание на ликеро-водочном заводе".
Ну чтобы не стояли и лыбились на камеру, а в рабочих состояниях, тогда фотки живые. По выражению лица можно прочитать мысли... правда там часто все "censored", но зато живое.
Это все исключительно ИМХО.

Цитирую Анастасия Третьякова:
Тут же фотоаппарат был в руках у Романтика:) И это замечательно. Леса, горы, озера, облака, и ноги в белых носках:)
С нетерпением буду ждать отчета о Непале!

Цитирую Анастасия Султанова:
Потрясающие фотки и очень интересный отчет

Автору и попутчикам - респект! И уважуха)
Обязательно хотелось бы почитать ещё! :roll:


Дякую, бум старатись.
Поїздка в Непал планується із середини жовтня до середини листопада. Такщо ще чекати і чекати
Цитировать
 
 
+1 #11 elena 18.09.2010 19:26
Мне очень нравятся такие заметки о своем походе ,присутствует юмор.Каждая строка написана с любовью.Читала с большим интересом.Как будто бы сама там побывала.фОТО ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ.Бывают отчеты сухие и не интересные.Я получила заряд енергии от прочитанного.Спасибо .Хотелось бы еще продолжения про что нибудь.
Цитировать
 
 
+1 #12 Олексій 19.02.2011 16:49
Бажаю так тримати .Класна мандрівка Гарні фото дивився з задоволенням !!! Попутного Вам вітру хай щастить!!!
Цитировать
 
 
-1 #13 Николай 12.04.2011 21:32
и зачем вести дискусии о горных походах в Карпатах, НЕПОНИМАЮ
Цитировать
 
 
+1 #14 Ольга 29.04.2011 20:42
Як же я хочу мати в попутниках таких молодих 60 річних людей!!! Якщо можете - відізвіться.
Цитировать
 
 
0 #15 Александр Админов 29.04.2011 23:22
Этот поход был подготовкой к более серьезному в Непал. Сейчас готовиться отчет по нему для публикации на сайте. А для Вас Ольга я постараюсь узнать их имейлы :)
Цитировать
 
 
0 #16 Александр Админов 05.05.2011 01:00
Ольга и все поклонники Андрея, появилась первая статья из цикла путешествие в Непал! Читайте, комментируйте, путешествуем вместе! http://risk-life.com/component/content/article/2-peshehodniyturizm/72-katmadu
Цитировать
 
 
+1 #17 Андрей Деркач 10.05.2011 11:02
Цитирую Ольга:
Як же я хочу мати в попутниках таких молодих 60 річних людей!!! Якщо можете - відізвіться.


Я попитаю, і якщо отримаю їхню згоду, зможу дати вам їхні контакти.
Цитировать
 
 
0 #18 Gregorio 25.05.2017 23:01
Wow, stunning portal. Thnx ...

straight from the source: https://wiki.sslug.dk/wiki/Massage_lyon_pas_cher - discover
this: https://forum.zenstudios.com/member.php?u=257923-MarcNovotn - you can try
these out: http://www.sheger.net/index.php?page=user&action=pub_profile&id=9484 - see it here: http://www.tickipedia.net/wiki/Salon_de_massage_lyon - Visit Home
Page: http://www.junjuntex.com/comment/html/index.php?page=1&id=6484 - Highly recommended
Internet site: http://www.gumthai.com/brisbanemarket/index.php?topic=107945.0 - moved here: http://www.16software.com/forums/profile.php?id=22401 - just click the
following web page: http://www.fengshangbg.com/comment/html/index.php?page=1&id=22400 - click here
to find out more: http://berkeyapidekorasyon.com.tr/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=5923 - simply click the up coming post: http://zekeriyaunlu.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=203879 - my explanation: http://loja.meilleur.com.br/index.php/component/k2/itemlist/user/97 - similar
web page: https://wiki.pacbsd.org/index.php/Detente_massage_lyon - check this site out: http://www.sbgl.net.cn/comment/html/index.php?page=1&id=211423
- Get
the facts: http://yazdfair.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1685 - talks about it: http://xn--tnq62jw6l67chs9d2ie8vh.cn/comment/html/index.php?page=1&id=49162 - why not try these out: http://www.bakibo.ch/author/geraldinehe/ - click over here
now: https://bookmates.ru/MyrtisBrier5/2017/05/25/detente-massage-lyon.html - click
here for more info: http://www.ioko.tuva.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/57552 - go to this
site: http://dgoodoledays.com/UserProfile/tabid/61/userId/482226/Default.aspx - this page: http://cropkitclub.com/UserProfile/tabid/92/userId/206680/Default.aspx - view site…: http://www.sxfldfashion.com/comment/html/index.php?page=1&id=103713 - what is it worth: http://distinctiongardens.co.ke/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1234 - love
it: https://www.digitalexperts.co/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=346650 - go to this site: http://www.moemoe23.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=57162 - helpful hints: http://nbdb8.com/comment/html/index.php?page=1&id=15888 -
click now: http://kosovarjaa.punbb-hosting.com/profile.php?id=14289 - click this link: http://auguryps.com/community/index.php?/topic/199-meilleur-massage-lyon/ - mouse
click the up coming internet site: http://forumbandarsakong.com/member.php?u=414-MerlinChel - mouse
click the up coming post: http://songpinxiang.com/comment/html/index.php?page=1&id=213440 - how you
can help: http://www.josemanueldelarosa.mx/foros/viewtopic.php?id=522 - please click for source: http://wiki.infra-struktur.de/index.php?title=Salon_de_massage_lyon - sneak a
peek at this web-site: http://www.freiestr.ch/UserProfile/tabid/57/userId/1998/Default.aspx - source for this article: http://wpobierowie.eu/user/profile/535 - these details: http://chameluv.vs120138.hl-users.com/MineTech/forum/index.php?page=User&userID=192187 - Full Piece of writing: http://oxfordharvesttime.com/index.php/component/k2/itemlist/user/7510
- go source: http://hzltmygs.com/comment/html/index.php?page=1&id=11760 - like it: https://www.usedphones.com.au/company/blog/blogger/listings/sibyldoorly6608 - sneak a peek at this site: http://www.xmyantea.com/comment/html/index.php?page=1&id=14238 - This Webpage: http://manifoldcomputers.com/index.php/component/k2/itemlist/user/4798.html - helpful resources: http://www.needcircle.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=9948 - click this link now: http://forum.xgameportal.com/forum/member.php?u=70507-Dalton84B3 - click the following document: http://tenforwardlounge.net/forums/index.php?topic=17547.0 - mouse click the up coming website page: https://educationlaw.org/component/easyblog/entry/massage-lyon-spa?tmpl=component&print=1&Itemid=435 - simply click the following page: http://nhan.edu.vn/UserProfile/tabid/931/userId/787960/Default.aspx - pop over to this site: http://www.emuleros.net/member.php?u=12-JimPeeler - go
to these guys: http://forum.myronivkanews.com/index.php?action=profile;u=3664 - similar internet site: http://www.nanseka.pw/comment/html/index.php?page=1&id=8359 - Read
More Here: http://talk.kashhcoin.com/index.php?topic=449960.0 - linked website: http://damienwoods.tickipedia.net/wiki/User:MattieToll1843 - Read Home: http://thelannetwork.com/forum/member.php?u=202217-MathiasGal -

https://www.thedragonsgaming.com/dc/forums/viewtopic.php?f=6&t=187 - http://endsweek.com/personal/blogs/post/2631201 - http://nairabuzz.com/forum/profile.php?id=90813 - http://drachis.tk/index.php?do=/Ernesto92U687/info/ - http://dwarkamart.in/user/profile/3749 - http://buyeoyh.or.kr/Board02/14424 - http://www2.tku.edu.tw/~tacx/html/userinfo.php?uid=2383409 -
http://www.fermer-39.ru/user/profile/359 - http://jaacisuiza.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=474011 - http://www.wirelessgolfcoach.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=712581 - http://osfa.com.ar/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=324313 - http://smartversions.com/329/massage-lyon - http://burgerdoze.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=354011 - http://www.foros.tosbase.cl/index.php?topic=1488.0 - http://www.owof.in/UserProfile/tabid/61/userId/35680/Default.aspx - http://outsidersart.com/UserProfile/tabid/88/userId/328160/Default.aspx - http://thevillageplaceresort.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2154228 - http://torrentrocker.org/index.php?/topic/8347-soins-massage-lyon/ - http://www.forum-irlande.com/forum/member.php?action=profile&uid=5950 - http://www.shadowrun.com/forums/discussion/46333/soins-massage-lyon - http://www.hacsplus.com/forums/member.php?action=profile&uid=679 - http://bandantoc.hanoi.gov.vn/UserProfile/tabid/61/userId/53212/Default.aspx - http://ten2one.co.za/groups/salon-de-massage-lyon/ - http://www.fpsgaming.nu/Forum/index.php?topic=3243.0 - http://wittwertrainingsystems.com/forum/discussion/427628/detente-massage-lyon/p1 - https://www.enjoyhosting.net/forum/member.php?u=219 - http://haxoren.com/User-DanielleH3 - http://sakura-boo-boo.jp/userinfo.php?uid=2978046 - http://maxyne.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=552 - http://business251.com/user/profile/35345 - http://www.xuanzhiang.com/comment/html/index.php?page=1&id=126318 - http://www.gradinkagocedelcev.eu.mk/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=9602 - http://www.zulafan.com/uye-glahassie.html - http://www.sistemasagroecologicos.co/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=12324 - http://trumpnwall.com/groups/salon-de-massage-lyon/ -
http://brandis.gr/UserProfile/tabid/43/userId/40752/Default.aspx - http://19000rpm.com/component/k2/itemlist/user/1068 - http://www.ratedfinancial.co.uk/groups/meilleur-massage-lyon/ -
http://razor.hack.online.fr/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=HalHearn45 -
http://www.indonesia-tourism.com/forum/member.php?u=235967-JSPAnthony - http://trumpnwall.com/groups/salon-de-massage-lyon/ - http://www.zg558.top/comment/html/index.php?page=1&id=58372 - http://www.e-criminal.co.kr/consult/7194 - http://bayanniecho.net/author/fionaormond/ - http://www.grafika-analosima.gr/KENTPIKH/UserProfile/tabid/57/userId/182066/Default.aspx - http://members.fsbpt.org/ActivityFeed/MyProfile/tabid/57/UserId/178182/Default.aspx - http://www.thptsonmy.edu.vn/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2158 - http://wownova.de/index.php?page=User&userID=85064 - http://www.vrijetijdgids.nl/author/blainehyam -
http://www.disabilitydiscussion.com/member.php?u=218233-RosalieBra

massage lyon pas cher: http://ziyidianzisw.com/comment/html/index.php?page=1&id=9535
Цитировать
 
 
0 #19 Marilou 26.05.2017 00:45
Just wished to state I'm lucky that i came onto
your web site.

click to read: http://forum.typ1music.co.uk/entry.php?1395-boutique-bio-en-ligne - sneak a peek at these guys: http://www.tvfc.de/index.php?title=Boutique_bio_en_ligne - click through the next article: http://jerem-project.lescigales.org/index.php/component/k2/itemlist/user/170638 - click through the next document: http://www.helouyan.com/comment/html/index.php?page=1&id=11679 - Read More In this article: http://www.luxcraft.se/forum/viewtopic.php?t=670675 -
visit their website: http://kursprat.project.ifi.uio.no/index.php?p=/discussion/400/boutique-bio/p1 - Highly recommended
Web-site: http://aktiwiki.dk/index.php?title=Bruger:OSKElliott - great post to read: http://ftp3.scancode.com/wiki/index.php?title=Boutique_bio_en_ligne - please click the up coming article: http://www.join-the-human-race.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1852858659 -
Info: http://mnemosyne.pl/story.php?title=boutique-bio - related: http://forum.salamato.net/index.php?topic=13893.0 - please click the next website: http://holdco.co/ActivityFeed/MyProfile/tabid/61/UserId/203485/Default.aspx
- Related Site: http://sev-cco.com/vb/member.php?u=21785 -
try this website: http://shxzx.com/comment/html/index.php?page=1&id=1330 - click the up coming web page: http://gplighting.co/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2138 - here: http://forumkrasota.ru/member.php?u=978 - explanation: http://mufmuf.ro/user/profile/1834 - official
website: http://www.lumaplast.com.br//modules.php/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=CyrusRusse - made my day: http://genderqueerdc.org/forum/discussion/2804/boutique-bio - Suggested Looking at: http://bitcoinnepal.org/index.php?topic=230.0 - our source: http://pnp.network/story.php?title=boutique-bio-3 - read this post here: http://www.universidadtronex.com/ActivityFeed/MyProfile/tabid/61/UserId/364034/Default.aspx - similar web-site: http://www.erstewohnung-ratgeber.de/forum/index.php?page=User&userID=1857 - My Home Page: http://tgarnettcentrallautoads.com/author/dominickmun/ -
Continue Reading: http://lu1946.com/activity-feed/my-profile/userid/8157
- click the next post: http://trumptopia.info/story.php?title=boutique-bio-2 - My Page: http://toancanhphongthuy.net/entries/32-boutique-bio-en-ligne.html
- linked
internet site: http://qhrehd11.raonnet.com/board_huvx41/80141 - visit the following webpage: http://nairabuzz.com/forum/topic-89250-boutique-bio-page-1.html - read the
article: http://girlsperhour.com/user/profile/1850 - helpful resources: http://www.vrdoorperu.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=415381 - Read the Full
Article: http://www.fight-epilepsy.org/groups/magasin-bio-en-ligne-464391000/ - simply click
the next website: http://blog.eduardoarriaga.net/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=11127 - just click
the following internet page: http://kbws520.net/vb/member.php?u=134-XiomaraMac - inquiry: http://bazzar.lt/index.php?page=user&action=pub_profile&id=849 - More suggestions: http://www.viettelnamdinh.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=26699 -
full report: http://dsafleaks.org/index.php?title=Benutzer:BrentRuhl958 - Read More Listed here: http://www.gracepotter.com/forums/member.php?u=267045-GerardStow - her comment
is here: http://wiki-azlk.ru/index.php/%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA:EstelleSerrato8 - just click the next website: http://pgcalling.com/user/profile/5644 - look at this site: http://www.faceofnewzealand.com/profile_info.php?ID=250332
- similar webpage: http://www.westfalenzucht.de/sternenstaub/index.php?site=profile&id=26308 - pop
over to this website: http://hist.parkofthepines.org/index.php?title=User:MaurineSummy20 - click through the up coming internet
page: http://torrent.garcom.kz/forum/member.php?action=profile&uid=4530 - experienced: http://nf7.ru/blog/4446.html - home-page: http://goafleamarket.com/user/profile/12308 - simply
click www.strategicsolutionsusa.com: http://www.lilycabaretshow.com/index.php/component/k2/itemlist/user/126040 - check
out this site: http://gromor.cl/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=331687 - that
guy: http://tct.info.vn/forum/User-UZFMarlys - linked web page: http://zimvesta.com/index.php/component/k2/itemlist/user/57474 -

http://forum.iranmta.ir/member.php?u=1320-CleoHaines - http://szideir.com/comment/html/index.php?page=1&id=13063 - http://www.ninjaevolution.net/ben/viewtopic.php?id=503341 -
http://memberforums.roleplayevolution.com/beauty/index.php?topic=9235.0 -
http://nivaldoca.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=152604 - https://www.bunchbay.com/user/profile/23281 - http://sozlugum.org/AlizapiUngerjd - http://www.lamaschera.org/userinfo.php?uid=277327 -
http://yup.haryana360.com/index.php?do=/profile-30014/info/ - http://systei.com.mx/component/k2/itemlist/user/3827.html - http://www.namaskaaar.com/article.php?id=884 - http://econetplus.fr/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1827 -
http://www.jean-monneret.com/index.php?/topic/360-boutique-bio-en-ligne/ - http://www.classifiedadhub.com/user/profile/14942 - http://alnobalaa.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=440111 - http://vseavtozapchasti.by/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=64168 - http://qmeleon.sourceforge.net/post.php?q=4 - http://www.hchxmht.com/comment/html/index.php?page=1&id=121147 - http://matematiklise.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=14783 - http://quiltblockpartykits.com/UserProfile/tabid/61/userId/916801/Default.aspx - http://beketov-joomla.tw1.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/15596 -
https://www.cession-commerce.com/forum/profile.php?id=55989 - http://sihanukville.com/osclass/index.php?page=user&action=pub_profile&id=2319 - http://www.cybrastars.com/index.php/blog/193/boutique-bio-en-ligne/ -
http://apartmani-baskavoda.net/index.php/component/k2/itemlist/user/7679 - http://www.micheleweb.it/Portal2/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=KeithQ9752 - http://www.enoavia.es/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=27235 - http://californiafirefighter.com/member.php?u=28925 - http://bikari.net/forum/member.php?u=1696-MiloZ94423 - http://rockndata.net/UserProfile/tabid/61/userId/166316/Default.aspx - http://tamilmovies.ga/index.php?/topic/8309-magasin-bio-en-ligne/ - http://forum.grand-insur.com/index.php?/topic/52148-magasin-bio-en-ligne/ -
http://www.methack.it/forum/utente-azucenafai.html - http://www.almerek.kz/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=560052 - https://www.solsticemoon.us/bin/smf/index.php?topic=174098.0 - http://jabaloot.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=7491 - http://www.extremebeertowers.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=10129 - http://burgerdoze.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=310458 - http://fmmekelle.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=14386 - http://www.trip2horizon.com/component/k2/itemlist/user/1020628 - http://tgarnettcentrallautoads.com/author/dominickmun/ - http://forum.komunitasq50.com/member.php?action=profile&uid=62 - http://www.todo-foros.com/member.php?u=394972 - http://www.meguiarsenlinea.com/forums/member.php?u=30379-ZaraRandle - http://www.arteylinea.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2675 -
http://www.friendship.tj/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=50735 - http://www.autotrader.bm/BAT/user/profile/1809 - http://medinall.blurover.com/groups/boutique-bio/ - http://bourdin.ru/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1151502 - http://qcxgm.net/comment/html/index.php?page=1&id=278389

boutique bio en ligne: http://www.strategicsolutionsusa.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=14354
Цитировать
 
 
0 #20 Britney 26.05.2017 03:23
Wow, lovely portal. Thnx ...

description here: http://understyle.cl/Foro/member.php?action=profile&uid=10202 - Going At this website: http://dwarkamart.in/user/profile/3785 - he has a good point: http://helping4.com/test/author/thelmaleddy/ - Read the Full Posting: http://www.tsanaktsidis.gr/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=13195 - Full Statement: https://moosh.im/wiki/index.php/User:DaltonMennell65 - Click On this page: http://ros.inf1f2.ru/profile.php?id=8245 - Visit Home Page: http://www.oracle-application-express.com/profile.php?id=5854
- browse around
here: http://www.mecandate.com/index.php/blog/1094/hypnotherapie-lyon/ - visit my
web page: https://erlangcentral.org/wiki/User:EarnestMing905 - Highly recommended Internet site: http://dangfarm.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=62459 - hop over to this site: http://sparepartsmarket.ru/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=105991 -
additional resources: http://www.reliancefl.com/UserProfile/tabid/57/userId/2176956/Default.aspx - visit link: http://www.pet-food.razrabotka-saitov.com.ua/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=626
- please click the next web page: http://xiangyanpingtai.com/comment/html/index.php?page=1&id=21597 - see this: http://forum.001-software.com/xmb/member.php?action=viewpro&member=KristeenJa - click through
the following article: http://glowinski.eu/index.php?title=Hypnose_arret_tabac_lyon - More Help: http://forum.teknolojiq.com/index.php?topic=11140.0 - you could
check here: http://szkamei.com/comment/html/index.php?page=1&id=5165 - click for more: http://www.kongyaji4s.com/comment/html/index.php?page=1&id=1821 - try what she says: http://www.mrleffsclass.com/forum/member.php?action=profile&uid=2978 - mouse click the up coming website page: http://al-inshad.com/vb/member.php?u=29938-OpheliaHawthorne - original site: http://www.venciclopedia.org/index.php?title=Usuario:Delphia1346 -
visit
my web site: http://scriptsquad.com/forum/member.php?u=2545 - describes it: http://forum.lintassahabatalquran.com/member.php?action=profile&uid=23246 - Web Site: http://trinitywiki.inscopeintl.com/mediawiki/index.php/Hypnose_a_lyon - see here: http://www.policeezine.com/forum/member.php?u=178197-LenoreMark - site: http://otosb.tactise.com/blog/51761.html - go to this site: http://nbdb8.com/comment/html/index.php?page=1&id=18478 - visit the up coming site: http://zaincam.com/vb/member.php?u=43614 - take a look at the site here: http://www.zlzqfood.com/comment/html/index.php?page=1&id=2258 - click the next website page: http://wiki.rhun-logd.de/index.php?title=Hypnose_lyon - Related Home Page: http://livingdomani.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=5533 - try these guys: http://www.uforadio.com.tw/userinfo.php?uid=3093879 - simply click the following site: http://dohairbiz.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=236407 - my webpage: http://osgof.gov.ng/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=748190 - Recommended Web page: http://aan.stdin.fr/Hypnotherapie_lyon - click home page: http://5warez.prv.pl/member.php?action=profile&uid=1900 - website link: http://lencontay.com/forum/member.php?u=17660-HollisCarr - the full report: http://hna-co.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=21957 - browse around this site: http://www.familydynamix.co.za/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=29835 - visit this web page
link: http://free4you.ch/user/profile/1600 - mouse click the next
internet page: http://pracsolhealth.com/index.php?option=com_easyblog&view=entry&id=44023&Itemid=513 - click through the next website: http://kingdom-astronomy.com/member.php?u=1234474 - source web page: https://beziers.captain-repair.com/component/k2/itemlist/user/77364
- love it: https://semafis.ufob.edu.br/index.php/component/k2/itemlist/user/447192 - Visit Home
Page: http://artel-rm.ru/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=3773 - Read Home: http://worldgaming.us/forums/member.php?u=162189-ThomasGibb
- Read More In this article: https://bookmates.ru/CandiceTorr/2017/05/22/hypnose-pour-maigrir-lyon.html -
Suggested
Website: http://moddedmarauders.net/member.php?u=7511-DorothySal - simply click the next site: http://great-life.lt/index.php?/topic/1590-hypnose-ericksonienne-lyon/ -

http://ftp3.scancode.com/wiki/index.php?title=User:BurtonMunson27 - http://www.cgriver.com/forum/member.php?u=767093-GlindaFlannery4 - http://mgroverrepaircentre.co.uk/forum/member.php?action=profile&uid=369780 - http://www.actmedikal.com.tr/forum/member.php?action=profile&uid=192984 -
http://www.zafra.co.za/user/profile/1074 - http://fishhouselist.com/user/profile/2880 - http://www.dbzclz.com/comment/html/index.php?page=1&id=213693 - http://www.mafyalemi.com/Forum/member.php?action=profile&uid=28427 - http://www.olxskp.com/user/profile/1136 - http://watchas.de/index.php?page=User&userID=2848 - http://www.ghamozesh.ir/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2381 -
http://hoasupportgroup.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=408652 - http://mpgsystems.co.za/findwell/index.php?page=user&action=pub_profile&id=150195 - https://www.huntshop.hu/user/profile/1414 - http://community.iscbsc.org/viewtopic.php?t=1918&start=40 - http://www.baucheabogados.es/component/k2/author/25953 - http://www.kabalikatcivicom.com/groups/hypnotherapeute-lyon/ - http://www.bowhunting-forum.com/member.php?u=306955-TashaLinde - http://caffete.ru/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=152292 - http://evpatoriya.biz.ua/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=496192 - http://ads.tellbin.in/os/user/profile/145 - http://www.owof.in/UserProfile/tabid/61/userId/35684/Default.aspx - http://journeythroughfaithri.com/index.php/component/k2/itemlist/user/1029372 - http://theglassslipperpageantresale.com/author/clarkbradbu/ - http://www.vs.windhaag-perg.at/index.php/component/k2/itemlist/user/26445 - http://www.businessguide.in/user/profile/131798 - http://webclassi.com/user/profile/20278 -
http://www.idong-il.co.kr/index.php?mid=board_Zrir59&document_srl=25211 - http://corp.mpouch.com/index.php/component/k2/itemlist/user/63676 - http://bosgroothandel.nl/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=39468 - http://crosstowntorrents.org/member.php?u=26047-JBNAlma669 -
http://lbshangmao.com/comment/html/index.php?page=1&id=3244 - http://yuemanhuaxiang.com/comment/html/index.php?page=1&id=41119 - https://exporthelp.asia/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=4922 - http://blaizman1605.com/index.php/component/k2/itemlist/user/56205 - http://www.cameronhighlandsinfo.com/forum/member.php?action=profile&uid=10890 - http://forums.enclavenet.org/member.php?u=20009 - http://forum.bestteknikservis.com/uye-dinohertzo.html -
http://protaxi.com.ua/index.php?topic=10958.0 - http://www.verdepistacchioshop.com/component/k2/itemlist/user/39761 - http://balirentvilla.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=19346 - http://mis.yongin.ac.kr/commu_schedules/1132232 -
https://www.tofcash.com/forum/discussion/67/hypnose-arret-tabac-lyon - http://blackhatclerks.com/index.php?topic=116770.0 - http://vipfancynumbers.com/user/profile/15614 - http://his-harmony.xsrv.jp/userinfo.php?uid=801379 - http://wiki.assod3e.org/index.php/Utilisateur:ZeldaLha98 - http://arabbizhub.com/vb/member.php?u=29481 - http://www.soleermetico.com/inclusiveyouthwork/index.php?title=Hypnose_a_lyon - http://www.streaksahead.co.za/UserProfile/tabid/738/userId/277821/Default.aspx

hypnotherapie lyon: http://www.hnddfzl8080.com/comment/html/index.php?page=1&id=2550
Цитировать
 
 
0 #21 Fletcher 26.05.2017 15:58
You have the best webpages.

visit my web site: http://knozasrar.com/member.php?u=5686 - this article: http://xn----ctbbkc6cslc4g.xn--p1ai/282/boutique-bio - find out here: http://1da.ro/author/jakeharcus/ - just
click the next web site: http://www.nucleocinco.com.br/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=478 - mouse click the up coming web site: http://www.alfavisione.net/community/viewtopic.php?f=5&t=3821 - you
could look here: http://wiki.questekvietnam.vn/index.php/User:KristoferCram35 - a fantastic read: http://wiki.freifunk-rothenburg.de/doku.php?id=boutique_bio -
mouse click
the next site: http://mitchabrim.org.il/UserProfile/tabid/57/userId/24002/Default.aspx - Click at www.twojepupile.pl: http://www.wispclass.com/user/profile/4116 - here: http://www.peptide-world.net/viewtopic.php?t=574690 -
click the up coming
article: http://ns7.1newday.co.uk/ActivityFeed/MyProfile/tabid/61/userId/38909/Default.aspx - Recommended Looking at: http://school2.rogachevoo.gov.by/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=19947 - click this: http://www.mikaelsiebenrock.com/User-Profile/userId/340160.aspx - see this here: http://www.razanac-tzo.net/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=13939 - have a peek at
this site: http://www.ancestralcurios.com/Boards/profile.php?id=235947 - Learn Alot more: http://nairabuzz.com/forum/profile.php?id=90856 - straight from the source: http://lordrenzfurniture.com/smf/index.php?topic=363922.0 - a cool way
to improve: http://www.argentina.gateslist.com/classifieds/index.php?page=user&action=pub_profile&id=1503 - Visit Webpage: https://icallyou.com.br/profile-1614/info/ -
why not find out more: http://www.tas.cat/ActivityFeed/MyProfile/tabid/61/UserId/19885/language/es-ES/Default.aspx - read what he said: https://martopolis.com/user/profile/RamonitaCra - blog: http://gaylesutherland.co.uk/UserProfile/tabid/61/userId/1471220/Default.aspx -
click the
up coming post: http://tabuausadabrasil.com/user/profile/718 - this article: http://www.pantravel.com.ua/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=142665 - simply click for source: http://www.developersratings.com/member.php?action=profile&uid=262165 - click through the following post: http://mvision.in/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=928373 - just
click the up coming post: http://www.dinggouyan.com/comment/html/index.php?page=1&id=127116 - browse around this website: http://urmia-gsm.ir/forum/member.php?u=741 - click
through the up coming web page: http://aljilanifashion.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=8002 - just click the next web page: http://aluminiosroga.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=4005 - try what he says: http://wiki.cloudsms.com.ng/index.php?title=Boutique_bio_en_ligne - similar web page: http://www.myfordforum.co.uk/index.php?topic=480.0 - a cool way to
improve: http://stenia.sdmo.sk/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2872 - learn more: http://www.davidwarnerchristenson.com/UserProfile/tabid/64/userId/1939663/Default.aspx
- Read the Full Piece of writing: https://revolutionaryaim-vienna.tk/index.php?title=User:FranciscaGilliso
- linked
resource site: https://fuimpostingit.com/blog/996/boutique-bio/ - just click the up coming post: https://efficiencyforward.com/index.php/component/k2/itemlist/user/1431 - description here: http://www.bid24-7.net/item.php?id=3412&mode=1 - Going Here: http://mpgsystems.co.za/findwell/index.php?page=user&action=pub_profile&id=119237 - this article: http://wiki.standard-ecg.de//index.php?title=Magasin_bio_en_ligne - Learn Even more Here: http://www.jumblepages.com/user/profile/24029 - mouse click the up
coming website page: http://www.moyakmermer.com/index.php/en/component/k2/itemlist/user/37682 - try these out: http://parizco.ir/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1233812 - visit this link: http://www.bedanto.ir/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=4949 - go now: https://www.redworks.nl/my/wiki/index.php/Boutique_bio - Read
Significantly more: http://versuswatcharaphol.com/index.php/component/easyblog/blogger/listings/julienneweather?Itemid=101 - simply click
the up coming web site: http://kanyanwang.com/comment/html/index.php?page=1&id=88940 - please click the
next website page: http://x-buy.org/user/profile/5159 - Suggested Web page: http://www.begeleidwonenbrussel.be/UserProfile/tabid/57/UserID/53100/Default.aspx
- go to this web-site: http://tristatexxx.com/profile-4873/info/ -

http://anunturi.desibiu.ro/author/josefinasep/ - http://www.nigforum.com/member.php?action=viewpro&member=ShellieKab - http://acharabzarco.com/index.php/component/k2/itemlist/user/13877 - http://www.lska.lv/index.php/component/k2/itemlist/user/3366 - http://www.terawellnessclub.com/comment/html/index.php?page=1&id=12157 - http://coptic-orsozox.com/vb/member.php?u=2993 - http://www.freepcclinic.com/pcsale/index.php?page=user&action=pub_profile&id=3686 - http://shzhyw.com/comment/html/index.php?page=1&id=113051 - http://selteh.in.ua/ErmelindaPal/2017/05/23/boutique-bio-en-ligne.html - http://sepesdnn.ntic.fr/UserProfile/tabid/61/userId/383807/Default.aspx -
http://forum.xamarinfa.ir/member.php?u=4767-RosariaS02 -
http://ls.xsimpla.ru/blog/300.html - http://robtheswan.com/wiki/index.php?title=Boutique_bio_en_ligne - https://turngren.net/forum/viewtopic.php?id=47980 - http://beatrixevents.co.za/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=15580 -
http://szlezze.com/comment/html/index.php?page=1&id=22609 - https://kundenportal.gswb.at/ActivityFeed/MyProfile/tabid/57/UserId/41443/Default.aspx - http://lineage2bulgaria.com/forum/index.php?topic=308.0 -
http://www.schreinertimo.com/ActivityFeed/MyProfile/tabid/57/UserId/263989/Default.aspx -
http://kawase.life/index.php/6809-magasin-bio-en-ligne - http://ventes-materiel-professionnel.annonces-de-france.net/user/profile/31109 - http://drmusayeva.com/index.php/component/k2/itemlist/user/107047 - http://yadavavolunteerassociation.in/groups/boutique-bio/ - http://baronaeun.com/?document_srl=15547 - http://www.bacdanhiepthanh.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=6721 - http://www.rntyf.com/comment/html/index.php?page=1&id=24483 - http://www.classified-ads.pesonaweb.id/author/kurtisedens/ - http://www.tagliate.it/UserProfile/tabid/429/UserID/44718/Default.aspx - http://www.gradinkagocedelcev.eu.mk/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1981 - http://web.cdlosi.cn/comment/html/index.php?page=1&id=23829 - http://roxlandestate.com/author/vpkethel97/ - http://eltuit.com/index.php?do=/profile-5662/info/ - http://www.facilbuzon.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2726 - http://hero.som8.com/user/profile/161 -
http://web-tic.cl/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=10869 - http://n12dental.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=13411 - http://repubrick.fr/wiki/index.php?title=Boutique_bio - http://agahidan.ir/user/profile/80786 - http://www.yc443.top/comment/html/index.php?page=1&id=44922 - http://www.sdkdtec.com/comment/html/index.php?page=1&id=232139 -
http://wiki.standard-ecg.de//index.php?title=Benutzer:MarshaAnsell564 - http://innovativethinkersinstitute.com/index.php/component/k2/itemlist/user/171868 - http://lunch-ro.net/cp/fluxbb/profile.php?id=412567 - http://www.guizhanmaoyi.com/comment/html/index.php?page=1&id=17331 -
http://forum.koohmarket.com/member.php?u=14300-JeannetteD - http://jingbao.com.hk/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1397322 -
http://www.szbetterdesign.cn/comment/html/index.php?page=1&id=239697 - http://www.yuhunt.com/user/profile/8345 - http://www.myjellybean.com/chat/member.php?u=900679-DeonPridge - http://forum.titanbrawl.com/profile.php?id=1990

http://www.essentielbio.us: http://www.twojepupile.pl/user/profile/1605
Цитировать
 
 
0 #22 axequcawpaino 16.06.2017 23:46
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #23 usebegcureke 16.06.2017 23:47
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #24 sbixemi 17.06.2017 00:03
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #25 ofonujusegut 17.06.2017 00:20
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #26 uxihiavad 17.06.2017 00:35
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #27 abalelotodab 17.06.2017 00:36
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #28 ipehayp 20.06.2017 03:01
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #29 ocgumit 20.06.2017 03:16
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #30 equtatoaax 20.06.2017 11:29
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #31 uxekudo 21.06.2017 09:37
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #32 ocuyikeke 21.06.2017 09:50
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #33 DeweySab 25.06.2017 15:46
If you have a desire to learn how to earn from $ 500 per day and work only for yourself, then write to us at email: admin@makemoney online.universalxyzdom .xyz
Цитировать
 
 
0 #34 usuloine 26.06.2017 05:37
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #35 amaoyexuufibo 26.06.2017 05:52
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #36 ojaradyav 26.06.2017 06:43
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #37 edoxutonh 27.06.2017 17:29
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #38 efpruvepuyo 27.06.2017 17:41
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #39 ylexalefiit 29.06.2017 10:31
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #40 amimopukegiho 29.06.2017 10:44
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #41 uxecewiqolop 29.06.2017 10:51
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #42 omekegin 29.06.2017 10:58
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #43 elexabe 30.06.2017 18:32
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #44 yidiratozk 02.07.2017 12:40
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #45 ubepekuxolah 02.07.2017 12:54
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #46 aduqilekujega 02.07.2017 12:59
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #47 onedesinoy 02.07.2017 13:13
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #48 ubiseugo 03.07.2017 07:49
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #49 iqafufasue 09.07.2017 00:49
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 
 
0 #50 uhogoleyelol 09.07.2017 01:01
100mg-viagracanada.com.ankor: http://100mg-viagracanada.com/ sertralinezolof tonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
ОбновитьНаши эксперты:

 • Парчевский
  290 (+271)
 • Belka
  60 (+82)
 • Белым Максим
  38 (+67)
 • Некрасов
  6 (+62)
 • Сергей
  26 (+61)
 • Некрасов С.
  32 (+54)
 • Александр
  59 (+52)
 • trovlad
  305 (+43)
 • Іван
  36 (+35)