Баннер

Increase Font Size Option 6 Reset Font Size Option 6 Decrease Font Size Option 6

COM_KUNENA_PROFILEBOX_WELCOME, COM_KUNENA_PROFILEBOX_GUEST

Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013.
(1 COM_KUNENA_PATHWAY_VIEWING) (1) COM_KUNENA_WHO_ONLINE_GUEST
  • COM_KUNENA_PAGE
  • 1

COM_KUNENA_TOPIC Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013.

Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #763

• admin
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Администрация форума
  • COM_KUNENA_POSTS 56
  • COM_KUNENA_KARMA: 2
.

Re: Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #765

• Yurec97
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Новый участник
  • COM_KUNENA_POSTS 3
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Гілка В
етап№2
Що буде вважатися глухо закріплена вірьовка, карабінна удавка чи треба з'єднувати дві вісімки ?

Re: Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #766

• tro_vlad
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Давно я тут
  • COM_KUNENA_POSTS 119
Відповідь є в Настановах. (Дві вісімки не потрібні.)

Re: Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #801

Яка вартість 1 штрафного балу в секундах?

Сподобалися умови гілки А етап 4 та гілки Б етап 5 крутопохила вгору: перший учасник переправляється з ніжною КС
COM_KUNENA_EDITING_LASTEDIT: COM_KUNENA_TIME_SINCE COM_KUNENA_BY Журба Євгеній, Чернігів.

Re: Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #810

• zhukov56
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Новый участник
  • COM_KUNENA_POSTS 2
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Питання:
1. Яка вартість 1 штрафного балу в секундах?

2. Сподобалися умови гілки А етап 4 та гілки Б етап 5 крутопохила вгору: перший учасник переправляється з ніжною КС:P
Відповідь:
1. Планується 1бал - 20 сек.
2. З приводу нижньої КС на крутопохилій вгору, ГСК подумає над Вашою "пропозицією:P"
Жуков А.
COM_KUNENA_EDITING_LASTEDIT: COM_KUNENA_TIME_SINCE COM_KUNENA_BY zhukov56.

Re: Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #811

zhukov56 COM_KUNENA_POST_WROTE:

2. З приводу нижньої КС на крутопохилій вгору, ГСК подумає над Вашою "пропозицією:P"
Жуков А.

Це не моя пропозиція, це я в умовах, опублікованих на сайті, прочитав!

Re: Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #837

• tro_vlad
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Давно я тут
  • COM_KUNENA_POSTS 119
А в чем проблема? Нижняя командная страховка на крутонаклонке гаразздо более реальна, чем нижння на подьем с безопасного места, но там почему то такого вопроса не возникает

Re: Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #838

• alexn
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Новый участник
  • COM_KUNENA_POSTS 16
  • COM_KUNENA_KARMA: 1
Если я правильно понял выделение Журбы, то он обратил наше внимание на опечатку, которая придала условиям необычное звучание - "ніжна" страховка.

Re: Зв'язки. ЧУ серед юніорів з пішохідного туризму 2013. COM_KUNENA_TIME_SINCE #839

• tro_vlad
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Давно я тут
  • COM_KUNENA_POSTS 119
alexn COM_KUNENA_POST_WROTE:
Если я правильно понял выделение Журбы, то он обратил наше внимание на опечатку, которая придала условиям необычное звучание - "ніжна" страховка.

ааааа!!!!!!!!!!!
  • COM_KUNENA_PAGE
  • 1
COM_KUNENA_FOOTER_TIME_TO_CREATE 0.34 COM_KUNENA_FOOTER_TIME_SECONDS

Наши эксперты:

• Парчевский
    290 (+273)
  • Belka
    60 (+82)
  • Белым Максим
    38 (+67)
  • Некрасов