Баннер
 


Increase Font Size Option 6 Reset Font Size Option 6 Decrease Font Size Option 6

COM_KUNENA_PROFILEBOX_WELCOME, COM_KUNENA_PROFILEBOX_GUEST

Умови Очного Чемпіонату
(1 COM_KUNENA_PATHWAY_VIEWING) (1) COM_KUNENA_WHO_ONLINE_GUEST
 • COM_KUNENA_PAGE
 • 1

COM_KUNENA_TOPIC Умови Очного Чемпіонату

Умови Очного Чемпіонату COM_KUNENA_TIME_SINCE #863

 • tro_vlad
 • COM_KUNENA_OFFLINE
 • Давно я тут
 • COM_KUNENA_POSTS 119
 • COM_KUNENA_KARMA: 2
Умови дистанції очного Чемпіонату України “Спортивні туристські походи” (пішохідні походи ІII категорії складності)

1. Для участі в Чемпіонаті команди повинні мати туристське спорядження необхідне для проведення походу 3 к.с. з елементами вищих категорій.
2. Під час проходження мандатної комісії команда регіструє в ГСК GPS-навигатор, а також демонструє устрій (BlueTooth або USB-кабель, в також наявнiст драйверу), з допомогою якого треки руху групи будуть в контрольних точках та на фініші переноситься в судівський компьютер.
3. Прграмне забезпечення командного навігатора повинно передбачати можливiсть експорту трекiв в графiчнi файли форматiв JPG, GIF, TIFF, BMP.
Маршрут походу III к.с. буде доведений до команд пiсля пiдтвердження участi .
1. Клас дистанції – V
2. Сумарний перепад висот 2490 м.
3. Кількість контрольних пунктів — до 30 шт.
№ Назва Вимоги згідно Правил Фактично на дистанції
1. Кількість етапів 6 -12 9
2.
Протяжність, км Не менше 8,0 195
3. Кількість етапів з самонаведенням Не менше 5 8
4. Загальна сума балів Не менше 100 600
5. Загальна сума балів за технічні етапи Не менше 80 102,2
6. Дистанція має включати таку кількість етапів (не менше) 3А – 2 шт.
2Б – 2 шт. 3А – 3 шт.
2Б – 5 шт.

6. Заданий час на етапі – до 25 хв. (буде повідомлятися перед етапом)
Проходження дистанції в заданому напрямку. Команди користуються власними картами будь-якого масштабу.
Склад команди 6 учасників (не менше однієї особи протилежної статі) + 1 представник за бажанням команди. При наявності в складі групи 7 учасників, технічні етапи долають всі 7 учасників та всі рюкзаки без преференцій по часу. Всю дистанцію «Крос-походу» повинна здолати команда в повному складi.
ПЕРЕЛІК ЕТАПІВ : «Навісна переправа через річку (або яр)», «Крутопохила переправа вниз», «Пiдйом по схилу з елементами вертикальних перил», «Спуск по вертикальних перилах», «Переправа через річку по колоді», «Переправа через річку вбрід з використанням перил», «Транспортування «потерпілого» + підйом по скельній ділянці», «В'язання вузлів», «Траверс склону або скельної дiлянки» .
Всі етапи працюють з 8.00 до 18.00 першого за графіком днем, та з 8.00 до 14.00 другого дня.
Всі етапи проходяться згідно НАСТАНОВ щодо проведення змагань з пішохідного туризму та пішохідних туристських походів, затверджених рішенням Виконкому. Федерації спортивного туризму України в листопаді 2012 року.

Додатково вводиться штраф за пропуск контрольного пункту – 100 (сто) балів за кожний КП. Відсутність треку будь-якої денної ділянки маршруту штрафується 150 балами.
Маршрут кожна команда долає пішки самостійно, без допомоги сторонніх осіб. Буде організована одна закидка продуктів харчування на середині маршруту (буде повідомлено додатково).
Мандатна комісія працює 1 жовтня 2013 року з 12.00 до 18.00 на територiї турбази «Баксан» в селi Мєжгорьє Бiлогорського району (або польового табору на 1 км на пiвдень вiд села Ароматноє Бiлогорського району). Буде уточнено пізніше.
На старті буде працювати виїздна МКК, куди всі команди повинні подати заявочні документи для проходження маршруту пішохідного походу 3 к.с. (в тому числі довідки про досвід участі та керівництва походами на кожного учасника групи) згідно Правил змагань з спортивного туризму, затверджених 24.04.2008 року. Після проходження маршруту учасникам команд, які подали звіт, у виїздній МКК видаються довідки про проходження маршруту, а керівники отримують довідку після здачі письмового звіту в повному обсязі в центральну маршрутно-кваліфікаційну комісію Федерації спортивного туризму України.
ГСК має право внести зміни до даних Умов до старту першої команди. Команда разом із заявочними документами подає декларацію на спеціальне спорядження, яке планує використовувати на технічних етапах. ГСК буде здійснювати контроль за командами на маршруті та перевіряти наявність спорядження, заявленого в декларації.
Зі схемами та довжинами етапів команди знайомляться безпосередньо на етапі. Групове спорядження, (мотузка основна діаметром 10 (9 по спецдопуску) мм 2 х 50 м., допоміжна 1 х 50 м.; гак скельний – 6 шт. (бажано не менш 2 швелерних), молоток (айсбаль) – 1 шт., витратна основна вірьовка діаметром 10 мм – 20 м), є достатнім для проходження технічних етапів. До особистого спорядження наступнi вимоги: карабіни - не бiльш 4 шт., ФСУ - 1, “жумар” або “кроль” - 1, каска, страхувальна система, рукавиці,самостраховочна петля - не бiльш 2 на кожного. Ніякого іншого спеціального спорядження( ні групового, ні особистого) команда брати на дистанцію не може
На контрольних пунктах маршруту, визначених ГСК команда фотографується з предметом (артефактом) від ГСК. Фото на технічних етапах та локальних перешкодах, на яких суддi не присутнi, виконуються в ключових точках. Фото, на яких знищена EXIF-шнформацiя, не приймаються.
Команди повинні подати в МКК 2 заповнені маршрутні книжки (крім нитки маршруту).
У разі неповного проходження заданого маршруту МКК має право зменшити категорію складності.
Суддів від команд привозити не потрібно.
Тренування команд в місці розташування етапів (в межах етапу) заборонено.
COM_KUNENA_THANKYOU: Зигунов В.Н.

COM_KUNENA_POST_RE Умови Очного Чемпіонату COM_KUNENA_TIME_SINCE #869

 • tro_vlad
 • COM_KUNENA_OFFLINE
 • Давно я тут
 • COM_KUNENA_POSTS 119
 • COM_KUNENA_KARMA: 2
 • COM_KUNENA_PAGE
 • 1
COM_KUNENA_FOOTER_TIME_TO_CREATE 0.32 COM_KUNENA_FOOTER_TIME_SECONDS


Наши эксперты:

 • Парчевский
  290 (+278)
 • Belka
  60 (+82)
 • Белым Максим
  38 (+66)
 • Некрасов
  6 (+62)
 • Сергей
  26 (+61)
 • Некрасов С.
  32 (+57)
 • Александр
  59 (+52)
 • trovlad
  305 (+43)
 • Николай
  232 (+38)